› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 09.2019

galeria zdjęć

wszystkie ›

3 podpowiedzi na wybór idealnej biżuterii ślubnej

› bieżące 4 miesiące temu    16.06.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
3 podpowiedzi na wybór idealnej biżuterii ślubnej

Dzięki poluzowaniu obostrzeń związanych z organizacją wydarzeń rodzinnych, ze spokojem możemy powrócić do planowania jednej z najważniejszych uroczystości, czyli zaślubin. Warto jednak z dużym wyprzedzeniem zastanowić się nad wyborem odpowiedniej oprawy. Biżuteria to chyba nieodłączny element zarówno zaręczyn jak i samej ceremonii. Jaką wybrać? Jaka stanie się eleganckim dodatkiem do każdej stylizacji? Która będzie ponadczasowa i nie straci uroku nawet przez długie lata?

Oryginalność

Każda przyszła panna młoda (i nie tylko!) zwykle ceni sobie wyjątkowość. Już sama decyzja o postawieniu tak ważnego kroku w związku, jakim jest uroczysta przysięga małżeńska, sprawia że myślimy o naprawdę wyjątkowej oprawie. Warto zastanowić się czy biżuteria, którą zamierzamy nosić będzie również unikatowa. Jaką wybrać, aby nie mieć na sobie tego samego co wszyscy? Aby uczynić "ten" dzień, naprawdę wyjątkowym? Biżuteria minimalistyczna to odpowiedź dla tych, którzy cenią sobie klasę, minimalizm i oryginalność. Tylko prawdziwa autorska biżuteria jest w stanie zaspokoić najbardziej wymagające gusta. Warto też zastanowić się nad faktem, że biżuteria ślubna to i również obrączka dla mężczyzny. Musi pasować i spełniać wymagania nie jednej, a dwóch osób jednocześnie.

Ponadczasowość 

Nie podlegające upływowi czasu będą ozdoby wykonane z najlepszej jakości materiałów. Złoto, białe złoto czy platyna to jedne z najlepszych i najcenniejszych kruszców. Autorska oprawa, pomysł i wykonanie dodać mogą takiego charakteru, który sprawi że wyroby te będą nietuzinkowe przez wiele lat. Nie znudzą nam się tak szybko, jak produkty które wybierzemy ze względu na modę, czy nawet dostępność w sklepie sieciowym. Często bywa i tak, że to co nam się podoba najbardziej, aktualnie nie jest dostępne. 

Teraz i na zawsze 

Biżuteria minimalistyczna to idealna podpowiedź dla wszystkich, którzy poszukują unikatowych obrączek ślubnych. Dla tych, którzy chcieliby dodać nieco wyrafinowanego smaku i oryginalności, sprawdzi się idealnie obrączka z brylantami. Zachwycająco piękna, elegancka o klasycznym kształcie. Czegóż można chcieć więcej? Wspaniale komponować się będzie w towarzystwie każdego pierścionka zaręczynowego, ale również i w pojedynkę. Kobieca odpowiedź na klasyczną minimalistyczną biżuterię mężczyzny. Wykonana z żółtego złota, z kilkunastoma brylantami pasować będzie zarówno do męskiej obrączki o błyszczącej, satynowej, czy młotkowanej powierzchni. Odpowiednio zaokrąglony profil zapewni komfort w noszeniu przez wiele długich lat. Dla upamiętnienia tak ważnej chwili, jakim są zaślubiny można dodać indywidualny grawerunek na przykład z datą ślubu, czy imieniem drugiej połówki. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.