› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Akcesoria erotyczne dla nieśmiałych. Na co zwrócić uwagę?

› bieżące 4 miesiące temu    22.07.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Akcesoria erotyczne dla nieśmiałych. Na co zwrócić uwagę?

Osobom powściągliwym i mało gadatliwym, skrytym oraz zamkniętym w sobie dużo ciężej jest przemóc się w kwestii rozmaitych eksperymentów łóżkowych. Nawet użycie nieskomplikowanych gadżetów to dla nich zbyt duży stres. W konsekwencji tego ograniczają się ze swymi fantazjami erotycznymi, decydując się wyłącznie na „standardowe” stosunki, bez większych szaleństw i nowych doświadczeń. Z czasem w takie związki wkrada się rutyna, która pociąga za sobą brak silnych doznań i sprowadza zbliżenia sypialniane do mechanicznego zaspokajania potrzeby fizycznej. By tego uniknąć warto zainteresować się bliżej tematem akcesoriów seksualnych, które w praktyce wcale nie są czymś wyuzdanym, nieprzyzwoitym, czy tym bardziej nie wymagają szczególnej odwagi. Na przykładzie sklepu Venus.net działającego online można zauważyć, że istnieje mnóstwo rozmaitych kategorii tytułowych gadżetów. Każdy jest w stanie wybrać coś właściwego dla siebie, nawet ci niepewni siebie.

Kosmetyka

Jako gadżety erotyczne mogące znacząco urozmaicić seks należy uznać nie tylko kajdanki, pejcze, czy wibratory, jakich wykorzystanie w sypialnianej alkowie faktycznie wymaga śmiałości, ale również są to olejki do masażu oraz lubrykanty. Te pierwsze znakomicie sprawdzają się podczas gry wstępnej, stanowiąc doskonały kosmetyk do masażu, a jak wiadomo nic nie rozpala zmysłów tak jak delikatny i miły dotyk bliskiej osoby. Poza tym olejki erotyczne są tworzone na bazie feromonów, więc kuszą swym intensywnym zapachem, przyciągając wzajemnie kochanków jak magnes. Potęgują doznania w trakcie stosunku, ale też rozluźniają i relaksują bezpośrednio przed nim. Są dobre zarówno na samym wstępie, jak i w trakcie głównego zbliżenia. Lubrykanty z kolei, czyli innymi słowy żele intymne, pełnią podobne funkcje co olejki, z tym że nie tylko zwiększają emocje w łóżku, ale dodatkowo wykazują działanie prozdrowotne. Wszystko za sprawą ich właściwości nawilżających, które sprawiają, że lubrykant chroni przed bolesnym i niekomfortowym obtarciem narządów intymnych, ułatwia wprowadzenie członka i uprzyjemnia stosunek. Dodatkowo, w sklepach z gadżetami erotycznymi takich jak przykładowo wspomniany we wstępie Venus.net, można przebierać w różnorodnych typach lubrykantów – od stymulujących, przez te na bazie wody, czy silikonu, a nawet ułatwiające zajście w ciążę.

Śmiech i zabawa

Jeśli należysz do grona nieśmiałych, dla których akcesoria w sypialni to coś niewyobrażalnego bądź jesteś zbyt poważny na igraszki ze śmiesznymi gadżetami wydającymi Ci się zbyt infantylnymi, postaw na rozrywkę. Szczególnie sprawdzają się gry intymne, które pozwalają się odprężyć i rozluźnić na tyle, żeby przestać się spinać i zacząć zachowywać naturalnie. W Venus.net można dostać mnóstwo gier oraz kart erotycznych, a dzięki bogatemu katalogowi produktów dostępnych online, nie ma problemu z uczuciem skrępowania podczas dokonywania selekcji czy zakupu. Taki gadżet to strzał w dziesiątkę na dobry początek udanego seksu.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.