› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

[Aktualizacja] Największe polskie gwiazdy estrady zaprezentują muzykę J. K. Pawluśkiewicza

› konkursy 11 miesięcy temu    20.07.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
[Aktualizacja] Największe polskie gwiazdy estrady zaprezentują muzykę J. K. Pawluśkiewicza

Hannę Banaszak, Sebastiana Karpiel-Bułeckę, Jacka Wójcickiego, Grzegorza Turnaua i wielu innych artystów będziecie mieli okazję usłyszeć na żywo  w jedynym takim koncercie w Polsce! Wspólnie zaprezentują muzykę Jana Kantego Pawluśkiewicza w niespotykanej dotąd odsłonie.  Wydarzenie odbędzie się w Operze Leśnej w Sopocie w dniu 2 sierpnia. Przygotowaliśmy dla Was jedno podwójne zaproszenie. 

Jan Kanty Pawluśkiewicz to  jeden z najbardziej znanych kompozytorów muzyki filmowej i rozrywkowej w Polsce, współtwórca legendarnej grupy Anawa (tej samej, w której występował Marek Grechuta!) . Jest kompozytorem wielu znanych piosenek z repertuaru Grzegorza Turnaua, Andrzeja Zauchy, czy wspomnianego już Marka Grechuty, a także twórcą dużych form muzycznych, m.in.: „Opery żebraczej”, oratorium „Nieszpory Ludźmierskie”, poematu symfonicznego „Harfy Papuszy”, musicalu „Szalona lokomotywa”. 

Zapraszamy na klimatyczne i energetyzujące widowisko w wykonaniu znakomitych solistów i porywającego zespołu muzycznego pod kierownictwem aranżera i multiinstrumentalisty Michała Jurkiewicza – autora nowych aranżacji utworów Jana Kantego Pawluśkiewicza, które powstały specjalnie na ten koncert! Odkryjcie nowy wymiar muzyki artysty i przekonajcie się o jej ponadczasowości. Wśród prezentowanych utworów będzie można usłyszeć przeboje z repertuaru Piwnicy pod Baranami, Andrzeja Zauchy, Marka Grechuty i zespołu Anawa, a także tak wybitne kompozycje, jak: „W dzikie wino zaplątani”, „Linoskoczek”, „Nie przerywajcie zabawy”, „Nie dokazuj”, „Hop szklankę piwa”, „Dni których nie znamy” oraz poruszającą muzykę filmową i teatralną.

– w ten jakże wymowny sposób oprganizatorzy zapraszaja na muzyczną ucztę.

Koncert odbędzie się 2 sierpnia 2018 r. w Operze Leśnej w Sopocie (ul. Stanisława Moniuszki 12). Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19.30.  

Na scenie wystąpią:

Jan Kanty Pawluśkiewicz, Hanna Banaszak, Grzegorz Turnau, Beata Rybotycka, Sebastian Karpiel-Bułecka, Joanna Kulig, Jacek Wójcicki, Aleksandra Pieczara, Maciej Lipina oraz zespół muzyczny, którym pokieruje aranżer i multiinstrumentalista Michał Jurkiewicz.

Sponsorem koncertu jest firma SWISS KRONO, producent podłóg laminowanych.

Bilety możecie nabyć za pośrednictwem:

 • Kulturairozrywka.pl
 • Eventim
 • Biletyna
 • Kup Bilecik.pl
 • EBilet
 • Interticket.pl
 • sieci sklepów EMPIK
 • kasy Opery Leśnej w Sopocie / kasy BART

Informacje ws. zamówień grupowych

- tel. 77 441 05 33 

- e-mail bilety@eskander.pl

Więcej informacji: https://kulturairozrywka.pl/sopot-muzyka-jan-kanty-pawluskiewicz/wydarzenie/37660

 

KONKURS

Do wygrania jedn podwójne zaproszenie na koncert. Wystarczy wysłać swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu. Tytuł wiadomości: "Koncert gwiazd polskiej estrady w Sopocie" na adres: konkursy@elblag.net. Na zgłoszenia czekamy do 27 lipca do godz 10:00. Tylko zwycięzcy otrzymają informację o wygranej. Odbiór biletów w redakcji za okazaniem dokumentu potwierdzającego tożsamość zwycięzcy.

 

Aktualizacja

Koncert gwiazd polskiej estrady z muzyką jana Kantego Pawluśkiewicza został odwołany. 

Z przykrością informuję, że z przyczyn od nas niezależnych musimy odwołać wydarzenie "Muzyka - Jan Kanty Pawluśkiewicz"

– poinformował nas organizator w dniu 26 lipca. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.