› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Aleksandra Mandryk pierwszą Wicemiss Polski Nastolatek

› strefa miss ponad rok temu    4.07.2012
Rafał Kadłubowski
komentarzy 1 ocen 4 / 100%
A A A
Aleksandra Mandryk została I Wicemiss Polski Nastolatek 2012Aleksandra Mandryk została I Wicemiss Polski Nastolatek 2012 fot. Robert Kobyliński - robertkobylinski.com

Tegoroczna Miss Ziemi Elbląskiej Nastolatek Aleksandra Mandryk, zdobyła tytuł pierwszej Wicemiss Polski Nastolatek 2012. Finał konkursu Miss Polski Nastolatek odbył się w minioną niedzielę w Kozienicach. W ręce pochodzącej z Bobrowca koło Braniewa 16-latki, trafił także tytuł komplementarny przyznany przez jednego ze sponsorów.

Aleksandra Mandryk w marcu tego roku została Miss Ziemi Elbląskiej Nastolatek 2012. Dzięki temu uzyskała prawo występu w centralnym etapie konkursu Miss Polski. W czerwcowym półfinale w Warszawie, jury zakwalifikowało Olę do finału konkursu. Ten odbył się 1 lipca w amfiteatrze w Kozienicach. W gronie 22 finalistek znalazła się także 16-letnia Magdalena Srock z Elbląga, która ma za sobą start w konkursie Miss Ziemi Elbląskiej Nastolatek 2011.

Mierząca 172 cm wzrostu Aleksandra Mandryk, oczarowała jurorów swoją urodą i wdziękiem, zdobywając tytuł Pierwszej Wicemiss Polski Nastolatek 2012. Tegoroczną Miss Polski Nastolatek została 17-letnia warszawianka Agnieszka Karasiewicz – pierwsza Wicemiss Warszawy Nastolatek 2012. Drugą Wicemiss Polski została Kinga Marunowska z Gdańska, Trzecią Wicemiss Nastolatek - Aleksandra Ulewska z Olsztyna, a Czwartą Wicemiss - Adrianna Mazur z Mielca.

Dzień wcześniej, 3o czerwca również w Kozienicach odbył się półfinał Miss Polski 2012. Wśród 50 kandydatek znalazła się Katarzyna Jacewicz – Miss Ziemi Elbląskiej 2012. Reprezentantce Braniewa niestety nie udało się zakwalifikować do finału konkursu, który odbędzie się w grudniu w Płocku.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Blue_Marine
ponad rok temu 1
Mi się nie podoba... Swoją pechową drogą fajny numer ;)
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.