› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Aqua fitness oraz aerobik dla seniorów na krytej pływalni

› sport ponad rok temu    11.09.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Aqua fitness oraz aerobik dla seniorów na krytej pływalni fot. MOSiR w Elblągu

Po wakacyjnej przerwie ponownie do oferty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wracają zajęcia na basenie. Aqua fitness oraz aerobik w wodzie dla seniorów to propozycje znane i lubiane przez elblążan.

Ćwiczenia w wodzie, organizowane w ramach akcji „Aktywuj się z MOSiR-em”, to propozycja, która przed wakacjami cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Dlatego nie dziwi fakt, że po letniej przerwie zajęcia wracają do oferty ośrodka. Ponownie kryta pływalnia przy ul. Robotniczej gościć będzie mieszkańców, którzy aktywnie spędzają wolny czas, dbając jednocześnie o dobrą kondycję i świetne samopoczucie.

Pierwsza z propozycji to aqua fiteness. Są to zajęcia skierowane do każdego, bez względu na wiek czy płeć. Od 10 września zajęcia odbywać się będą na krytej pływalni przy ul. Robotniczej 68 w każdy poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godz. 20:00 oraz w środy o godz. 9:00. Jedno wejście obejmuje 60 minut pobytu na basenie, w tym 30 minut ćwiczeń z instruktorem. Cena karnetu pozostaje bez zmian. Za 8 wejść w ciągu miesiąca trzeba zapłacić 90 zł. Nowością jest wprowadzenie karnetu na 4 wejścia w ciągu miesiąca w cenie 60 zł.

Drugą pozycją jest aerobik dla seniorów. Podobnie jak w ubiegłym sezonie prowadzony będzie na krytej pływalni w każdą sobotę o godz. 11:00. Jest to propozycja skierowana osób w wieku emerytalnym, a ćwiczenia dostosowane są właśnie do tej konkretnej grupy wiekowej. Cena biletu wynosi 6 zł i obejmuje 30 minut zajęć oraz 30 minut pływania dowolnego.

\Więcej informacji o propozycjach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji można uzyskać w kasie krytej pływalni lub telefonicznie, pod numerem 55 625 63 90. Zapraszamy również na stronę www.plywalnia.elblag.eu.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.