› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Balony urodzinowe - idealna dekoracja każdego przyjęcia

› poradnik 11 miesięcy temu    14.10.2021
Informacja prasowa
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Balony urodzinowe - idealna dekoracja każdego przyjęcia

Urodziny to wyjątkowa okazja do świętowania. Zatem warto zadbać o oprawę. Doskonale tutaj sprawdzą się balony urodzinowe, dzięki, którym możecie przygotować świetne dekoracje. Zachwycą one was samych, jak i waszych gości. Zatem co wybrać?

Balony urodzinowe - dla każdego coś fajnego

Balony urodzinowe dostępne są w wielu wzorach czy kolorach, ale też wariantach. Możecie zdecydować się na modele wykonane z lateksu. Ciekawym wyborem są zarówno te kolorowe, jak i z napisami. Jeżeli macie ochotę na coś bardziej interesującego, to polecamy balony urodzinowe foliowe. Kojarzą się one z festynami i dziećmi, które koniecznie chcą, aby rodzice im taki balonik zakupili. Ale prawda jest taka, że podobają się one nie tylko dzieciom, ale i dorosłym, wszak dostępne są w ciekawych kształtach. Mogą to być nawet cyfry czy literki, ale można zdecydować się na balon przedstawiający psa czy kota, bądź tez koronę.

Można aż powiedzieć, że jedynym ograniczeniem w przygotowaniu dekoracji z balonów jest tylko i wyłącznie wyobraźnia. Rzecz jasna, musimy też wspomnieć o tym, że takie modele są trwałe i nie zatracają swoich kształtów nawet po wielu godzinach. Zatem sprawdzą się nawet przy imprezach urodzinowych do białego rana.

Balony urodzinowe - wybierz coś dla siebie i stwórz świetną dekorację

Balony urodzinowe możecie dobierać choćby do wieku solenizanta czy tematu przewodniego imprezy. Dla dzieci doskonale sprawdzą się baloniki w kształcie zwierzątek czy też przedstawiające postacie z bajek. Do tego jeszcze wielki balon cyfra, który przedstawia wiek solenizanta i efekt "wow" gwarantowany. Dla starszych dzieci warto jeszcze dodać balony zgodne z zainteresowaniami. A gdy urodziny obchodzi dorosła osoba, to także warto zdecydować się na przygotowanie dekoracji z balonów. Może to być duży napis "wszystkiego najlepszego", ale też warto dodać balony urodzinowe przedstawiające kieliszek czy także balony serca czy okrągłe, ale w metalicznych odcieniach, ba! Dostępne są nawet tęczowe.

Oczywiście to nadal nie wszystko, bo możecie także zorganizować przyjęcie tematyczne i przygotować dekoracje w wersji glamour, gdzie dominować będą złote i srebrne balony w różnych kształtach. Efekt będzie jeden - zachwyt każdego uczestnika imprezy. I wiecie co jest jeszcze fajnego w przygotowaniu takich dekoracji? Oczywiście to, że dobry efekt można uzyskać małym nakładem pracy i jeszcze mniejszym nakładem finansowym.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

 • 4
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ minka
10 miesięcy temu 2
Dobra sprawa. Nie pomyślałam o tym, a to taki banał :)
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ anitka
11 miesięcy temu 1
No u nas balony zawsze są na urodzinach :)
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.