› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Biegaj’MY w Lidzbarku Warmińskim – skorzystaj z kodów rabatowych! Zapoznaj się z trasami, medalem i koszulką

› sport ponad rok temu    6.04.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Biegaj’MY w Lidzbarku Warmińskim – skorzystaj z kodów rabatowych! Zapoznaj się z trasami, medalem i koszulką

Zostało już tylko kilkanaście dni do Festiwalu Biegowego im. Mikołaja Kopernika w Lidzbarku Warmińskim. W niedzielę 15 kwietnia miasto zatrzęsie się od biegowych emocji. Czas zatem na przekazanie najważniejszych Informacji dotyczących wydarzenia.

Zapisy na bieg trwają do 11 kwietnia. Na stronie www.biegajmyzdema.pl można dołączyć do wydarzenia oraz dokonać rejestracji. Pakiet startowy obejmuje koszulkę techniczną z krótkim rękawem, medal, butelkę wody (oraz nawodnienie na trasie biegu) Żywiec Zdrój, posiłek regeneracyjny w wersji wege lub mięsnej od Knorr, batoniki od Bakalland, bon gastronomiczny do wykorzystania w restauracji Hotelu Krasicki, baton proteinowy Lignaform od Thera Polska, , zabezpieczenie medyczne na trasie biegu oraz foto i wideo relacje z biegu. To jeszcze nie wszystko. Organizatorzy cały czas pracują nad wzbogaceniem pakietów startowych.

Tak było w poprzednim roku, fot. Michał Topa

Pakiety startowe będzie można odbierać 14 i 15 kwietnia. Biuro zawodów znajdować się będzie w Hotelu Krasickim. W sobotę będzie ono otwarte w godz. 13:00 - 19:00, w niedzielę zaś w godz. 7:00 – 10:30. Pamiętajcie, że rozgrzewka odbędzie się o 10:30, a wspólny start biegów na 5 i 10 km o 11:00!

Skoro mowa o koszulce i medalu, to najwyższy czas by je zaprezentować.

Koszulka techniczna idealna dla biegaczy. Wykonana jest ze specjalnego materiału, który zapewnia dobrą wentylację ciała. Grafika na koszulce nawiązuje do wyjątkowych zabudowań Lidzbarka Warmińskiego. Nie mogło zabraknąć także sylwetki szczęśliwego Biegacza. Wszystko razem tworzy wyjątkową i spójną całość.

Koszulka

Na medalu umieszczony jest wizerunek Mikołaja Kopernika – patrona biegu. Z drugiej zaś strony, na tle zabudowań Lidzbarka, znajduje się postać biegaczki. Medal łączy w sobie wszystko co związane z Festiwalem Biegowym.

Medal

Warto też ponownie zapoznać się z trasą biegu.

Przypominamy, że bieg odbywa się po pętli ulicami: Hożą (delikatny podbieg ok. 50m), Wiślaną, Konstytucji 3 Maja, Lipową, Spółdzielców (podbieg 300m), Kościuszki, Polną, Słoneczną, Astronomów (punkt z wodą i nawrotka). Dalej ulicami: Lipową, Krzywą (zbieg 200 m), Kajki, Prostą i znów dotrze na ulicę Hożą. Taka pętla to 5 km, w związku z czym w biegu na 10 km, biegacze powtórzą tę samą pętlę.

Mapa – 5 km

 

Mapa – 10 km

Bezpłatne zapisy na biegi dla dzieci

Po biegach dla dorosłych wystartują także biegi dla dzieci na krótszych dystansach. Na stronie www.biegajmyzdema.pl od 4 kwietnia 2018 dostępne będą bezpłatne zapisy na biegi dla dzieci w kategoriach 5-8 lat oraz 9-13 lat. Na każdego czekają medale oraz słodkie upominki od Sponsorów i Partnerów wydarzenia.

Przypominamy także, że w trakcie imprezy będzie można skorzystać ze strefy gastronomicznej KNORR, strefy relaksu oraz zabaw z dmuchańcami dla najmłodszych. To wszystko już 15 kwietnia na rynku Lidzbarka Warmińskiego.

Zapisy i kody rabatowe

Pamiętajcie, że jeszcze do 11 kwietnia możecie zapisać się na bieg na www.biegajmyzdema.pl

Przygotowaliśmy dla Was kolejną porcję jednorazowych kodów rabatowych. Możecie z nich skorzystać w formularzu zapisów na bieg. Jeżeli jeden z wpisanych przez Was kodów nie zadziała, należy spróbować kolejnych. Uwaga: kody są ważne do 8 kwietnia. 

qb8gpq6n

dwz26hf9

ne3453ij

tpgn7djm

ehttzp95

czw8848m

8zf3spdc

6kr3p3eu

bzf3efwg

6hf4befa

5m4m47qy

i9ry3xi4

mqwswi2r

r7ktcst7

7njzk2pu

z7jsuum8

b9qxhge2

erjgb6e8

ipxugdg8

brqwc4ud

Dołącz do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1061873697287408/

Instagram: https://www.instagram.com/biegajmyzdema/

Poznaj nasze inne biegi:

Festiwal Biegowy im. Jana Pawła II w Kazimierzu Dolnym

https://www.facebook.com/events/1376225289171860/

Festiwal Biegowy im. Piotra Nurowskiego w Konstancinie – Jeziornie 

 https://www.facebook.com/events/310253936132271/

Organizatorzy

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.