› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Biżuteria nie musi być nudna! Stwórz ją sama!

› poradnik 11 miesięcy temu    23.11.2020
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Biżuteria nie musi być nudna! Stwórz ją sama!

Któż z nas nie kocha biżuterii? A szczególnie panie, które w większości powtarzają za słynną aktorką Marilyn Monroe, że diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety. Błyszczące ozdoby są tak istotne, jak dobór odpowiedniego stroju – wyrażają osobowość. Obecnie niesłabnącą popularnością cieszą się tzw. charms, czyli rodzaje przewieszek.

Stwórz spersonalizowaną bransoletkę

Charms – z ang. talizman, wisiorek, amulet. Inaczej określane są też jako koraliki, zawieszki, breloczki do bransoletek modułowych. To rodzaj biżuterii, który pasuje do wszystkich, ponieważ część wzorów nie jest przypisana tylko i wyłącznie do kobiet. Obecnie na rynku mamy dostępnych mnóstwo wzorów tzw. unisex.

Biżuteria dla wielu osób jest nieodłącznym elementem ubioru, bywa i taka, której nie zdejmujemy, ale i taka, którą z ochotą zakładamy każdego dnia. Do tego typu błyskotek z całą pewnością zaliczają się przewieszki charms. Charmsy, które oferuje W.KRUK, przyjmują przeróżne kształty – od klasycznych kul i obręczy przez wiszące serduszka czy kwiatki po wymyślne wiszące bryły. To, jaki zestaw przywieszek wybierzesz, zależy tylko i wyłącznie od twojego gustu lub preferencji osoby, którą chcesz obdarować charmsem w prezencie. W kwestii wyboru przewieszek warto eksperymentować!

Oczywiście na biżuteryjnym rynku mamy szeroki wybór np. bransoletek. Wzory są gotowe, ale zawsze możemy stworzyć swoją unikatową biżuterię za pomocą kombinacji przywieszek charms. Od czego zaczynamy? Najlepiej od wyboru surowca, z którego jest wykonana bransoletka, choć komponowanie np. srebra ze złotymi elementami bądź na odwrót też jest ciekawym i oryginalnym pomysłem. Charmsy znajdziemy złote, srebrne, metalowe oraz o różnych kształtach i typach mocowania.

Charms – wybór jest ogromny

Charms oznaczają nie tylko zawieszki, ale i beadsy, czyli ozdoby przewlekane przez bransoletkę. Tak zwany efekt WOW dają te elementy, które są zawieszone na bransoletce i zwisają wzdłuż naszej dłoni. Ozdabiając bransoletkę samodzielnie, warto też użyć separatorów, które oddzielają jeden charms od drugiego. Wybór jest naprawdę ogromny i nie musimy poprzestawać na klasycznych kulach lub obręczach z motywami roślinnymi. Wśród wielu wzorów charmsów znajdziemy również okolicznościowe: np. świąteczne z gwiazdkami.

Wśród charmsów pojawiają się też inne kolory niż klasyczne srebro i złoto. Możemy dostać charmsy w postaci zdobień, głównie z minerałami (np. szafirem, szkłem, akwamarynem, kamieniem księżycowym, szmaragdem itd.). Zdarzają się też charmsy pokryte innymi materiałami. Rosnącą popularnością cieszą się szklane ozdoby o mieniących barwach i wzorach – jakby wtopionych w strukturę. Warto także zwrócić uwagę na wyjątkowe emalie, którymi pokryte jest wysokiej jakości srebro, z którego też tworzy się charmsy.

Biżuteria nie musi być nudna. Przy wyborze charmsów ogranicza nas tylko wyobraźnia. Najważniejsze, by stworzyć własny, niepowtarzalny styl. Zawieszki cieszą się niesłabnącą popularnością!

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.