› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Budżet Obywatelski na rok 2014 - budowa placu zabaw

› bieżące ponad rok temu    6.11.2014
Paweł Makowski
komentarzy 1 ocen 4 / 100%
A A A
Budżet Obywatelski na rok 2014 - budowa placu zabaw fot. elblag.net

Jak wynika z informacji, zamieszczonej na stronie Urzędu Miejskiego w Elblągu, od 3 listopada firmy mogą składać oferty, dotyczące przetargu na budowę placu zabaw przy ul. Dalekiej i ul. Peryferyjnej w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2014. Zainteresowani muszą się jednak spieszyć, bowiem termin składania ofert mija jutro, 7 listopada br.

Przypomnijmy, że pomysł na budowę placu zabaw na ul. Dalekiej i ul. Peryferyjnej w ubiegłorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego poparło 349 osób, uprawnionych do głosowania.

Plan prac, przewidzianych w przetargu, obejmuje dwa etapy. Pierwszy dotyczy przygotowania dokumentacji projektowej, w tym m. in. opracowanie specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, drugi zakłada dostawę i montaż urządzeń zabawowych.

Za datę rozpoczęcia przedsięwzięcia przyjmuje się dzień udzielenia zamówienia (przy czym czas przeznaczony na wykonanie stosownej dokumentacji to 20 dni od daty udzielenia zamówienia), zakończenie planuje się na 23 grudnia 2014. Zainteresowane firmy powinny się jednak pospieszyć, ponieważ termin składania ofert mija już w ten piątek, 7 listopada.

Czasu pozostało niewiele. Czy znajdą się chętni na wybudowanie placu zabaw, który niewątpliwie ucieszy najmłodszych elblążan?

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ wybierzdobrze
ponad rok temu ocena: 0%  1
Rok sie kończy a prace z Budżetu nie zrobione. Może niech portal przedstawi stan wszystkich prac na ten rok. Bo widac coraz więcej odkłada się na przyszły rok. Czy budżet 2015 to wytrzyma a może znowu wstawi się liczby z kosmosu? Głosujcie dalej na tą władzę.
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.