› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Bursztynowa Miss Polski zawita do Helu – przyjdź, zobacz i dopinguj piękne Polki

› strefa miss ponad rok temu    4.07.2012
Rafał Kadłubowski
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Bursztynowa Miss Polski zawita do Helu – przyjdź, zobacz i dopinguj piękne Polki fot. EGM Multimedia

Już w nadchodzący piątek, 6 lipca startują eliminacje do ogólnopolskiego konkursu piękności Bursztynowa Miss Polski 2012. Po raz pierwszy piękne Polki będzie można obejrzeć na scenie Bulwaru Nadmorskiego w Helu. Kolejne konkursy eliminacyjne zaplanowano w lipcu w Jantarze i Jarosławcu. Finał imprezy odbędzie się 18 sierpnia w Ustce.

Konkurs piękności w Helu rozpocznie się o godz. 18:15 i będzie towarzyszył eliminacjom do XIV Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu Jantar 2012. Podczas konkursu kandydatki zaprezentują się publiczności w kilku wyjściach m.in. w strojach kąpielowych i sukienkach. Finał i wręczenie nagród zaplanowano na godz 20:15. Na scenie oprócz wyjść konkursowych pięknych dziewcząt, odbędą się konkursy dla publiczności z atrakcyjnymi nagrodami od sponsorów oraz występy zespołów. Zagrają: disco polo – dancowy Limith i bluesowo-rockowy B-Band.

W konkursie udział wezmą głównie reprezentantki nadmorskich miejscowości, choć nie zabrakło także kandydatek z innych części kraju.
- Na tę chwilę mamy potwierdzone zgłoszenia od 8 kandydatek – mówi Adam Brinkiewicz z Agencji Marketingowo – Reklamowej Lider z Elbląga, która jest organizatorem Bursztynowej Miss Polski. - Lista nie jest jeszcze zamknięta, dlatego na zainteresowane udziałem w konkursie w Helu panie, czekamy jeszcze do czwartku włącznie. Swój udział zgłosić można internetowo, wypełniając formularz na stronie www.bursztynowamiss.pl lub telefonicznie pod numerem 508 236 077.

W konkursie w Helu wystąpią: Dorota Kalkowska z Gdańska, Dominika Kubiak z Wejherowa, Aneta Perwejnis z Ornety, Roksana Kołodziej z Zamościa, Sandra Przygodzka z Pieniężna, Magdalena Srock z Elbląga, Sandra Czątkowska z Braniewa oraz Kinga Kalinowska z Fromborka.

Kandydatki powalczą na Helu o pięć tytułów: Bursztynowa Miss Polski Hel 2012, Bursztynowa Miss Publiczności Hel 2012, Bursztynowa Miss Pujan Hel 2012, Bursztynowa Miss Fantazja Hel 2012 oraz Bursztynowa Miss Czytelników Echa Ziemi Puckiej 2012.

Do finału zakwalifikuje się zdobywczyni głównego tytułu „Miss” danej miejscowości, a także w drodze wyboru jury - zdobywczynie tytułów komplementarnych. Tak więc w finale 18 sierpnia w Ustce zobaczymy 12 najpiękniejszych dziewcząt polskich plaż.

Kolejne eliminacje Bursztynowej Miss Polski 2012 odbędą się 14 lipca w Jantarze i 21 lipca w Jarosławcu.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.