› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
media expert

Castingi do konkursu Miss Ziemi Elbląskiej rozpoczęte, zainteresowanie nikłe

› strefa miss ponad rok temu    7.10.2016
Maciej Markowski
komentarzy 3 ocen 1 / 100%
A A A
4 zdjęć fot. Maciej Markowski

Wczoraj (6 października) odbył się drugi już casting do jubileuszowej, dwudziestej edycji konkursu piękności Miss Ziemi Elbląskiej. Póki co organizatorzy nie mogą być usatysfakcjonowani frekwencją i zainteresowaniem konkursem. Dwie próby - w Nowym Dworze Gdańskim oraz Elblągu - pozwoliły znaleźć zaledwie jedną kandydatkę, która już awansowała do finałowej gali zaplanowanej na przyszły rok. Przed nami jeszcze 3 castingi, ale możliwe, że będzie to zbyt mało, aby zebrać wystarczającą ilość kandydatek i trzeba będzie zorganizować dodatkowy.

Z roku na rok obserwujemy coraz mniejsze zainteresowanie wyborami miss, ale tak słabo jak w tym roku, jeszcze nie było. Forma i pomysł na konkursy piękności ewidentnie przestają być atrakcyjne dla potencjalnego odbiorcy, ale również dla samych dziewcząt, które chciałby powalczyć o koronę i tytuł tej najpiękniejszej. Czy uda się zatem wyłonić następczynie Agnieszki Misiewicz oraz Karoliny Skórowskiej?

Póki co do finału konkursu Miss Ziemi Elbląskiej Nastolatek dostała się pochodząca z Młynar Daria Daszkiewicz, która zaprezentowała się jury w skromnej czarnej kreacji, następnie pozowała do zdjęć i zaprezentowała swój "catwalk". Sympatyczna blondynka czeka już na swoje konkurentki, które będą miały okazję zaprezentować swoje walory na następnych castingach, które przed nami:

- 13 października w Braniewie

- 17 października w Malbroku

- 27 października w Pasłęku

Całkiem prawdopodobne, że będzie potrzebny dodatkowy casting w Elblągu, aby znaleźć komplet uczestniczek. Oczywiście w przypadku, gdyby nie udało się tego zrobić na drodze 5 zaplanowanych castingów.

 

ilość zdjęć 4 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (3)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Ciekawa
ponad rok temu 3
Czemu się nie dziwisz, że nikłe? Moja znajoma zastanawiała się czy iść. Jestem ciekawa dlaczego takie komentarze. Żeby się nie wpakować w coś co nie jest tego warte...
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Em
ponad rok temu 2
nie dzwie sie, że nikłe :)
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Przyjaciel
ponad rok temu ocena: 0%  1
Melaaaanz lecimy z tematem
odpowiedz oceń komentarz 0 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.