› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Co wzmacnia paznokcie?

miesiąc temu    27.01.2024
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Co wzmacnia paznokcie?

Pielęgnacja paznokci to nie tylko kwestia estetyki, ale również zdrowia. Silne, zadbane paznokcie nie tylko prezentują się atrakcyjnie, ale również są oznaką dobrego stanu ogólnego organizmu. Warto zatem zadbać o odpowiednią pielęgnację paznokci ukierunkowaną na ich wzmocnienie, w szczególności korzystając z odpowiednich kosmetyków, takich jak odżywki do paznokci. W tym artykule przedstawimy kilka wskazówek, jak utrzymać paznokcie w doskonałej formie i jakie korzyści przyniesie stosowanie sprawdzonych produktów odżywiających nasze paznokcie.

Co zrobić żeby wzmocnić paznokcie?

Podstawowym krokiem w pielęgnacji paznokci jest ich regularne nawilżanie i odżywianie. Nawilżanie przede wszystkim zapobiega łamliwości i nadmiernemu wysuszaniu się paznokci oraz skórek wokół nich, zapewniając jednocześnie wzmocnienie płytki paznokcia dzięki czemu paznokcie wyglądają zdrowo i świeżo. 

Nie bez znaczenia jest również to, jakiego typu zabiegi na paznokcie przeprowadzamy – czy nosimy sztuczne paznokcie, a jeśli tak, to jakiego typu i czy zostały one prawidłowo wykonane, czy stosujemy dobrej jakości lakiery i zmywacze do paznokci. Niektóre lakiery do paznokci zawierają szkodliwe substancje, które mogą osłabiać paznokcie, dlatego zawsze należy wybierać sprawdzone, wysokiej jakości produkty, wolne od toluenu, formaldehydu i ftalanów, jak odżywka do zadań specjalnych  X-Treme Hardener od VICTORIA VYNN.

Co jest dobre na wzmocnienie paznokci? Oczywiście odżywka!

Współczesny rynek kosmetyczny oferuje różnorodne produkty do pielęgnacji paznokci, a jednym z nich są odżywki do paznokci, jak np.  ultramocna, bezbarwna odżywka do naturalnych paznokci X-Treme Hardener od VICTORIA VYNN. Ta propozycja to produkt doskonale radzący sobie nawet z najtrudniejszymi, najbardziej osłabionymi paznokciami, poprzez ich regenerację i wzmocnienie. 

A co wzmacnia paznokcie w tym produkcie? Doskonałe działanie odżywki zapewnia zawartość protein jedwabiu i związków krzemu. Jak wzmocnić płytkę paznokcia stosując kosmetyki? Otóż po kuracji odżywką, której spektakularne efekty widać już po około trzech tygodniach od rozpoczęcia stosowania, paznokcie stają się elastyczne, a przez to mniej podatne na złamania czy rozdwajanie się. Dodatkowo też odżywka od VICTORIA VYNN wspiera zdrowy wzrost paznokci oraz tworzy warstwę ochronną, zabezpieczającą paznokcie przed negatywnym wpływem substancji zewnętrznych – czynników środowiskowych czy np. detergentów. X-Tream Hardener poradzi sobie z różnymi przyczynami osłabienia płytki paznokci – zarówno z niedoborem składników odżywczych, jak i z efektami nieprawidłowo przeprowadzanych stylizacji paznokci. 

Ta doskonała propozycja odżywki do paznokci o ekstremalnie skutecznym działaniu to nie tylko kosmetyk, ale przede wszystkim produkt do pielęgnacji, który wspomoże zdrowie naszych paznokci, nawet tych mocno zniszczonych.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.