› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Co zrobić, aby stosunek trwał dłużej? 5 sposobów!

› bieżące 6 miesięcy temu    16.05.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Co zrobić, aby stosunek trwał dłużej? 5 sposobów!

Przedwczesny wytrysk to problem wielu mężczyzn. Dotyka zarówno młodszych, jak i starszych osób, uniemożliwiając czerpanie pełnej satysfakcji z życia erotycznego. Jakie są jego przyczyny i które ze sposobów na przedłużenie stosunku pomogą ci ponownie cieszyć się miłosnymi doznaniami?

Czym jest przedwczesny wytrysk i jakie są jego przyczyny?

Przedwczesny wytrysk to dysfunkcja seksualna, która polega na zbyt szybkiej ejakulacji. Ma ona miejsce niedługo po rozpoczęciu penetracji, a niekiedy nawet na etapie gry wstępnej.

Do przyczyn przedwczesnego wytrysku zaliczamy przede wszystkim:

  • dolegliwości i choroby, takie jak zaburzenia erekcji, choroby układu moczowo-płciowego, cukrzyca czy niedoczynność tarczycy;
  • zbyt rzadkie albo nieregularne współżycie;
  • złe relacje z partnerką;
  • stres wynikający ze strachu przed ciążą albo brakiem zaspokojenia partnerki;
  • traumatyczne doświadczenia, jak molestowanie seksualne w przeszłości;
  • nałogi i niewłaściwą dietę.

Przedwczesny wytrysk może dotyczyć nie tylko dojrzałych mężczyzn, ale również młodych ludzi, którzy dopiero rozpoczynają współżycie. Na szczęście istnieje kilka sprawdzonych metod pozwalających na przedłużenie stosunku.

5 sprawdzonych sposobów na dłuższy stosunek

Wybraliśmy 5 sposobów na dłuższy stosunek, które wykazują najwyższą skuteczność i które są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Najlepiej połączyć kilka z nich jednocześnie, by zwiększyć swoje szanse na wyeliminowanie problemu przedwczesnego wytrysku.

1. Specjalne ćwiczenia

Zacznijmy od naturalnych metod wydłużania stosunku, do których zaliczają się przede wszystkim ćwiczenia. Możesz wykonywać je w domowym zaciszu – są bardzo proste i dają doskonały efekt. 

Do najskuteczniejszych ćwiczeń zaliczamy:

  • technikę start-stop – polega na przerwaniu penetracji w chwili, gdy poczujesz, że wytrysk jest blisko i wznowieniu jej po krótkiej chwili;
  • metodę 3 palców – przypomina nieco technikę start-stop, jednak po przerwaniu penetracji należy ucisnąć 3 palcami punkt znajdujący się między odbytem a jądrami, co pozwoli nieco wydłużyć stosunek;
  • technikę 9 pchnięć – polega na wykonywaniu w trakcie stosunku kolejno 9 pchnięć płytkich i 1 głębokiego, następnie 8 płytkich i 2 głębokich itd. (do momentu, w którym wykonywać będziesz 1 pchnięcie płytkie i 9 głębokich);
  • trening mięśni Kegla – polega na świadomym napinaniu i rozluźnianiu mięśni dna miednicy, które możesz łatwo zlokalizować, np. podczas wstrzymywania strumienia oddawanego moczu.

Połączenie kilku ćwiczeń oraz ich regularne wykonywanie (zarówno w trakcie stosunku z partnerką, jak i masturbacji), pozwoli ci opóźnić wytrysk i cieszyć się intensywniejszymi doznaniami podczas miłosnych zbliżeń.

2. Tabletki na dłuższy stosunek

Kolejną sprawdzoną metodą na przedłużenie stosunku jest stosowanie odpowiednich suplementów diety – zwłaszcza w formie tabletek. Zawierają one naturalne ekstrakty z roślin, np. buzdyganka naziemnego, korzenia maca i żeń-szenia koreańskiego czy kozieradki pospolitej, które wzmacniają i przedłużają erekcję. Ich duża popularność wynika nie tylko ze skuteczności i bezpieczeństwa stosowania, ale także dostępności bez recepty – możesz zakupić je przez Internet.

Pamiętaj jednak, by wybierać wyłącznie sprawdzone suplementy diety oparte na wyselekcjonowanych składnikach i w stu procentach bezpieczne dla zdrowia. Jeżeli chcesz mieć pewność dobrej inwestycji, sprawdź ranking tabletek na dłuższy stosunek opracowany przez specjalistów: https://biocity.pl/tabletki-na-dluzszy-stosunek/.

3. Częste i regularne współżycie

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jedną z przyczyn przedwczesnego wytrysku jest nieregularne lub zbyt rzadkie współżycie. Dochodzi wtedy do pojawienia się dużego napięcia seksualnego, w efekcie czego seks jest krótszy niż oczekiwaliby tego partnerzy.

Regularne i częste zbliżenia pozwolą ci nie tylko lepiej zapanować nad erekcją, ale także poznać swoje ciało i reakcje. Oswoisz się też z nagością (swoją i partnerki), wyeliminujesz lęk związany ze współżyciem oraz zyskasz doświadczenie, dzięki któremu każdy kolejny stosunek będzie coraz dłuższy.

4. Zmiana stylu życia

Wpływ na życie seksualne mają te najbardziej przyziemne kwestie, takie jak dieta czy aktywność fizyczna. Przede wszystkim wyeliminuj niezdrowe, tłuste dania, zrezygnuj z fast-foodów i włącz do swojego jadłospisu produkty, takie jak pestki dyni, orzechy, ryby czy pieczywo pełnoziarniste. Dzięki temu nie tylko zyskasz lepsze samopoczucie i więcej sił witalnych, ale też usprawnisz produkcję testosteronu, a więc najważniejszego z męskich hormonów. Odpowiednia dieta obniża ryzyko zaburzeń erekcji, co wykazały badania (1).

W parze ze zmianą nawyków żywieniowych powinna iść aktywność fizyczna. Pozwoli ci ona zyskać więcej energii, lepiej dotlenić organizm i usprawnić pracę wielu układów, w tym krążenia. Możesz mieć pewność, że wszystko to wpłynie pozytywnie na twoją sprawność seksualną.

Co więcej, chcąc wydłużyć stosunek i czerpać większą satysfakcję z życia intymnego, wyeliminuj używki – zwłaszcza alkohol i papierosy. Wszelkiego rodzaju nałogi odbijają się negatywnie na możliwościach seksualnych i uniemożliwiają czerpanie maksymalnej przyjemności ze zbliżenia.

5. Szczera rozmowa z partnerką

Czasami przedwczesny wytrysk jest następstwem złych relacji z partnerką albo nadmiernej presji, jaką narzuca sobie mężczyzna, by zaspokoić ukochaną. Dlatego w wielu przypadkach najlepszym sposobem na wydłużenie stosunku będzie szczera rozmowa. Dzięki niej partnerka pozna twoje obawy i problemy, a co za tym idzie – będzie mogła pomóc ci sobie z nimi poradzić.

Rozmowa i szczerość skrócą również dystans między wami, co będzie miało przełożenie na wasze życie sypialniane.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.