› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Czy Honorata Skarbek przeznaczy górę pieniędzy dla elbląskiego schroniska? To zależy także od Was!

› bieżące 2 miesiące temu    10.03.2019
Marcin Mongiałło
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
Czy Honorata Skarbek przeznaczy górę pieniędzy dla elbląskiego schroniska? To zależy także od Was! fot. Honorata Skarbek - profil na FB (zdj. po lewej stronie) / Elblag.net (Schronisko dla Zwierząt w Elblągu)

Niedawno Honorata Skarbek skończyła 26 lat. Z tej okazji przeprowadziła urodzinową zbiórkę na rzecz potrzebujących zwierzaków. Udało się zebrać 10 tys. zł. Artystka zadeklarowała, że pieniądze przeznaczy na wybrany cel charytatywny.

Potrzebuję od Was propozycji organizacji, fundacji, schronisk, na które możemy przeznaczyć uzbieraną sumę! „Wygra” jedno lub dwa azyle dla zwierzaków, które zdobędą wśród Was największe poparcie. Czekam na Wasze komentarze!

– napisała na swoim profilu na Facebooku.  

Rok temu artystka również przeprowadziła zbiórkę z okazji urodzin, dzięki której zebrała ponad 11 tys. zł. Całą sumę przeznaczyła na organizacje pomagające zwierzętom. W tym roku będzie tak samo. To od Was zależy, czy część tych pieniędzy trafi na konto Schroniska dla Zwierząt w Elblągu. Wejdźcie na profil artystki na Facebooku. Tam znajdziecie instrukcje. 

Honorata Skarbek, wcześniej występująca pod pseudonimem Honey (ur. 23 grudnia 1992 w Zgorzelcu) to polska piosenkarka, autorka tekstów i blogerka modowa. Jej profil na Facebooku śledzi blisko 356 tys. osób (351 tys. polubień ma na Instagramie). Artystka jest wielką miłośniczką zwierząt. Sama posiada psa.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 11

 • 6
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 2
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.