› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Czy warto podjąć się pracy dodatkowej?

› bieżące 10 miesięcy temu    24.07.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Czy warto podjąć się pracy dodatkowej?

Pracujesz na pół etatu? Zaczynasz pracę tak wcześnie, że kończysz ją koło 14? Jesteś młodą mamą i zajmujesz się dzieckiem? A może właśnie przeszłaś na emeryturę, masz trochę wolnego czasu i chciałabyś go jakoś wykorzystać? Pomyśl o zajęciu dodatkowym, dzięki któremu nieco dorobisz do rodzinnego budżetu, zaoszczędzisz na przyjemności i wakacje, a także usamodzielnisz się i nabierzesz chęci do działania.

Jakie zajęcie będzie najlepsze?

To zależy od Twoich oczekiwań i zainteresowań, od tego, co lubisz robić w wolnym czasie i jak dużo chcesz zarobić. Jeśli wśród ciast, ciasteczek i filiżanek kawy czujesz się jak ryba w wodzie, możesz dorabiać sobie wieczorami w kawiarni. Jeśli sama lubisz piec ciasta i cudnie dekorujesz torty, pomyśl nawet o założeniu swojej firmy i zacznij wypiekać na zamówienie. Jeśli chcesz zarobić całkiem dużo w krótkim czasie, pomyśl o pracy sprzątaczki i zaproponuj klientom mycie okien – umycie jednego okna pozwoli Ci zainkasować około 20-30 złotych. A jeśli interesują Cię kosmetyki, perfumy i biżuteria, pomyśl o zajęciu w charakterze konsultantki – to naprawdę jedna z najwygodniejszych opcji.

Na czym polega praca konsultantki?

Mówiąc krótko – na sprzedaży kosmetyków i czerpaniu z tego korzyści. Po pierwsze, jako konsultant otrzymasz od marki pakiet bezpłatnych katalogów i prezentów. Po drugie, sama praca jest dość przyjemna – na co dzień zbierasz zamówienia z danego katalogu i rozmawiasz z klientami. Po trzecie, nieźle zarabiasz, bo zależności od wielkości paczki otrzymujesz od AVON atrakcyjny rabat – nawet do 40%! Wygląda to tak, że sprzedajesz produkty w katalogowej cenie, a różnica zostaje w Twoim portfelu.

Czy warto?

Praca w charakterze konsultantki ma naprawdę sporo zalet – przede wszystkim nie koliduje z życiem rodzinnym ani innymi obowiązkami zawodowymi, bo to Ty jesteś Panią swojego czasu i decydujesz o tym, kiedy i ile chcesz pracować. Realnie na pracę poświęcasz tylko parę godzin tygodniowo – to jedna z niewielu form dorabiania, dzięki której w krótkim czasie można osiągnąć maksimum efektów. W dużej mierze pracujesz ze swoimi znajomymi, ale poznajesz też sporo nowych osób, więc masz niepowtarzalną okazję do nawiązania nowych znajomości. I w końcu to Ty masz wpływ na wysokość swoich zarobków – im więcej zamówień zbierzesz, tym więcej zarobisz.

Więcej dowiesz się na stronie zostań konsultantką avon.zarejestrujemycie.pl

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.