› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Dalsze losy elblążanki w programie Supermodelka Plus Size

› bieżące ponad rok temu    12.10.2017
Marcin Mongiałło
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Katarzyna Nikiciuk, Katarzyna Nikiciuk,  fot. Piotr Wawoczny (facebook.com/kasia.m.nikiciuk)

Na wstępie przypomnijmy, że w pierwszej połowie września 24-letnia elblążanka Katarzyna Nikiciuk zakwalifikowała się do programu "#Supermodelka Plus Size", który jest emitowany w telewizji Polsat.  

Kasia studiuje na Wydziale Dowodzenia i Operacji Morskich Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni. Jej kierunek to Bezpieczeństwo narodowe, a specjalność - Międzynarodowe prawo humanitarne i migracje. Lubi sport. Uprawia koszykówkę, jazdę konną i pływanie. Jej wymiary to 44/46.

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie internetowej programu:

Takiego show w polskiej telewizji jeszcze nie było! To produkcja, która ma szansę zmienić stereotypy i przekonać, że prawdziwe piękno nie zależy od rozmiaru. Twórcy programu poszukują oryginalnych twarzy i sylwetek pełnych wdzięku, stylu i krągłości. Kobiety, które ostatecznie zostaną wyłonione do udziału w „#SUPERMODELKA PLUS SIZE“ muszą nosić minimum rozmiar 42, mieć co najmniej 170 cm wzrostu i być w wieku od 18 do 28 lat. Tylko jedna z nich zdobędzie tytuł Supermodelki Plus Size.

W drodze na sam szczyt uczestniczkom programu będzie towarzyszyć jury, składające się z ekspertów z doświadczeniem modowym. Jurorzy będą nie tylko decydować, kogo zobaczymy w kolejnym odcinku, ale też będą pełnić rolę prowadzących i mentorów. Zgodnie z wymogami formatu będą to eksperci związani z modą i modelingiem. W pierwszej polskiej edycji programu „#SUPERMODELKA PLUS SIZE“ za jurorskim stołem zasiądą: projektantka Ewa Minge, fotograf Emil Biliński, modelka plus size i blogerka Ewa Zakrzewska oraz model i bloger Rafał Maślak.

Eksperci biorący udział w programie mają za zadanie wydobyć z uczestniczek naturalne piękno, ale też, jeśli zajdzie taka potrzeba, wprowadzić w ich wygląd zmiany, które pomogą im zostać profesjonalną modelką plus size. 

Elblążanka znalazła się wśród piętnastu modelek plus size z całej Polski i już sam ten fakt należy uznać za wielki sukces. Tym bardziej, że swój akces do udziału w programie zgłosiło ponad tysiąc dziewczyn w wieku od 18 do 28 lat, noszących rozmiar 42 i większy! Niestety, 11 października elblążanka odpadła z programu. Tego dnia po godz. 22.00 organizatorzy show poinformowali o tym fakcie na profilu społecznościowym na Facebooku:

Program opuszczają #JulitaCzerwinska i #KasiaNikiciuk Dziękujemy i nie wątpimy, że Wasza przygoda z modelingiem dopiero się zaczyna... #supermodelkaplussize #dozoabaczenia #Podlugiejwalce

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.