› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Depilacja laserowa rąk - dlaczego warto?

› poradnik 6 miesięcy temu    26.10.2020
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Depilacja laserowa rąk - dlaczego warto?

Ciemne włoski na przedramionach mogą wyglądać bardzo nieestetycznie. Dlatego niektóre panie rezygnują z noszenia ubrań z krótkimi rękawami. Na szczęście technologia pozwala usunąć zbędne owłosienie praktycznie z każdej części ciała, w tym właśnie z rąk. Depilacja laserowa rąk to ratunek dla wszystkich kobiet, które wstydzą się swojego owłosienia. Dlaczego warto zainwestować w taki zabieg?

 1. Laserowa depilacja rąk - działanie zabiegu?
 2. Jak działa depilacja laserowa?

Laserowa depilacja rąk - działanie zabiegu?

Laserowa depilacja rąk to bardzo skuteczny zabieg. Pomaga pozbyć się owłosienia z wybranej partii ciała. Dlaczego niektóre kobiety borykają się nadmiernym owłosieniem na rękach, podczas gdy inne nie mają takiego problemu? Jest to związane z wysokim stężeniem testosteronu w organizmie człowieka. U niektórych kobiet objawia się to właśnie ciemnymi, twardymi włoskami, które rosną na przedramionach. W takim wypadku jedynym ratunkiem jest depilacja laserowa. Warto jednak zaznaczyć, że nie każdy laser skutecznie radzi sobie z owłosieniem. Aby pozbyć się problemu, warto zainwestować w zabieg wykonany najnowocześniejszym laserem Light Sheer ze specjalną końcówką chłodzącą Chill Tip. Sam zabieg depilacji nie jest bardzo bolesny, jednak może powodować odczuwanie dyskomfortu. Chłodzący element przynosi ulgę i sprawia, że skóra nie jest aż tak podrażniona. Zabieg należy wykonać kilka razy. Im ciemniejsze włoski, tym szybciej zobaczysz rezultaty. Najcześciej między poszczególnymi zabiegami następuje dwutygodniowa przerwa. Każda depilacja dobierana jest indywidualnie do stanu owłosienia klientek. 

Jak działa depilacja laserowa?

Depilacja laserowa usuwa włoski za pomocą skoncentrowanej wiązki światła. Laser przenika przez skórę i niszczy mieszki włosowe. Zabieg jest w pełni bezpieczny. Nie powoduje żadnych chorób czy blizn. Może lekko podrażniać skórę, jednak zaczerwienia oraz lekka opuchlizna bardzo szybko ustępują. Laser działa na ciemny pigment we włoskach, czyli na melaninę. Właśnie dlatego najlepsze efekty depilacji można osiągnąć przy ciemnym owłosieniu. Aby cieszyć się gładką skórą bez włosów, należy wykonać kilka zabiegów. To, ile sesji trzeba wykonać, zależy od indywidualnych predyspozycji. Dlatego przed rozpoczęciem terapii laserowej warto skonsultować się z wykwalifikowanym personelem zakładów kosmetycznych. Depilacje laserową można także stosować w innych miejscach, np. na nagach, pachach, okolicach bikini. Wiele kobiet decyduje się w ten sposób usunąć nieestetyczny wąsik.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.