› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Depilacja laserowa Vectus – Gdynia

› bieżące 7 miesięcy temu    7.09.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Depilacja laserowa Vectus – Gdynia

Depilacja laserowa staje się coraz bardziej popularna metodą na pozbycie się zbędnego owłosienia. Jest to efekt skuteczności tej metody oraz ekspresowego działania. Dzięki niej możliwe jest pozbycie się włosów z danej części ciała w bardzo szybkim czasie. W Clinica Cosmetologica w Gdyni używamy lasera Vectus, który jest jednym z bardziej innowacyjnych urządzeń dostępnych na rynku. Dzięki niemu możliwe jest usunięcie wszystkich niechcianych włosków na stałe w bezbolesny i szybki sposób.

Darmowe konsultacje w Gdyni

Nasza placówka chce wyjść naprzeciw potrzebom pacjentów, dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty darmowe konsultacje. Podczas spotkania z doświadczonym kosmetologiem będą mogli Państwo zadawać pytania i wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Wówczas specjalista zaznajomi Państwo z wszelkimi przeciwwskazaniami do wykonania takiego zabiegu, ponieważ zdrowie i bezpieczeństwo naszych pacjentów jest dla nas najważniejsze. Dodatkowo specjalista na podstawie szczegółowego wywiadu będzie w stanie ocenić, ile zabiegów i w jakich odstępach należy wykonać, by osiągnąć zamierzony cel. Umów się:

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 64 94

https://vectusgdynia.pl/

Laser Vectus

Clinica Cosmetologica w Gdyni posiada jeden z lepszych laserów diodowych do depilacji. Jego technologia została opracowana i przetestowana przez znakomitych naukowców z Harvard University. Udało się im opracować urządzenie, którego laser osiąga do 810 nm długości światła. Przyspiesza to czas zabiegu oraz zmniejsza ilość potrzebnych zabiegów do otrzymania zamierzonych celów. Działanie urządzenia opiera się na technologi fototermolizy selektywnej, która trafia dokładnie do łodygi włosa. Jest to możliwe dzięki temu, że światło lasera jest absorbowane przez aktywną melaninę, która znajduje się w cebulce włosa. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w czytnik Skintel, który w inteligentny sposób mierzy poziom aktywnej melaniny i automatycznie dopasowuje moc lasera. Głowica urządzenia została wzbogacona o technologie Photon Recycling, która umożliwia odbicie światła lasera z powrotem do skóry bez utraty energii. To zdecydowanie przyspiesza cały proces depilacji laserowej. Dla zniwelowania ewentualnego dyskomfortu urządzenie posiada technologię Advanced Contact Cooling, która chłodzi miejsce zabiegu.

Więcej o zabiegu: https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/depilacja-laserowa/

Skuteczność zabiegu laserem Vectus

Efekty depilacji laserowej Vectus widać już po pierwszej wizycie w naszej placówce. Jednak usuwanie owłosienia laserem zależne jest od fazy wzrostu włosa, dlatego niezbędne jest, żeby wykonać kilka zabiegów. Po skończonych seriach zostaje usuniętych na stałe aż 95% owłosienia z obszaru zabiegowego. Pozostałe 5% podczas wykonywania sesji nie były w fazie wzrostu, co utrudnia ich usunięcie. Dla usunięcia wszystkich włosów należy zapisać się na zabieg mniej więcej rok po ostatniej wizycie.

Dlaczego depilacja laserowa wykonywana jest w seriach?

To jedno z częściej zadawanych pytań podczas darmowych konsultacji. Jest to związane z fazami wzrostu włosa, ponieważ laser wpływa najlepiej w łodygę włosa, gdy znajduje się w pierwszej fazie. Wtedy cebulka włosowa jest otwarta i osiąga swoją maksymalną długość. W kolejnej fazie włos przebija się przez brodawkę i wzrasta. Natomiast w ostatniej fazie włos obumiera i wypada. Właśnie dlatego należy wykonywać seriami zabieg, by oddziaływać na włosy w fazie wzrostu.

Depilacja laserowa bikini

Jednym z częściej wykonywanych zabiegów w naszej placówce jest depilacja laserowa okolic bikini. Zabieg jest najbardziej popularny przed latem i wakacjami. Wtedy to najczęściej chodzi się na plaże, gdzie strój kąpielowy tudzież bikini jest strojem obowiązkowym. Depilacja laserowa pozbywa się na stałe owłosienia z tych okolic, co sprawia, że nasze pacjentki mogą cieszyć się gładką skórą. Nie muszą się zamartwiać, czy nie widać już włosków oraz czy przez wrastające włoski w okolicach pachwin nie ma zbyt dużo pryszczyków.

Depilacja laserowa pach

Usuwanie owłosienia spod pach jest popularnym zabiegiem wśród mężczyzn i kobiet. Depilacja tej części ciała ma wymiar estetyczny, ponieważ w obecnych czasach włosy pod pachami nie są dobrze odbierane i świadczą o braku schludności. Poza tym włosy pod pachami stwarzają dogodne miejsce bytowania różnego rodzaju bakterii, które z kolei powodują nieprzyjemny zapach. Depilacja laserowa pozwala pozbyć się ich włosów na stałe, co ułatwia utrzymać odpowiedni poziom czystości i higieny osobistej.

Depilacja laserowa wąsika

Ciężko nie zgodzić się z faktem, że twarz jest naszą wizytówką i warto dołożyć wszelkich starań, by wyglądała estetycznie. Często spotykanym jej defektem u kobiet jest wąsik. Zazwyczaj to lekki meszek, lecz zdarzają się przypadki, gdzie włoski są grubsze i mocniejsze. W każdym z przypadków może tworzyć kompleksy, dlatego warto się go pozbyć raz na zawsze. Dzięki temu nasze pacjentki nie muszą się obawiać o kolejną depilację. Znowu mogą poczuć się pewnie i kobieco. Depilacja laserowa nie tylko poprawia wygląd, ale także samopoczucie.

Depilacja laserowa twarzy

Depilacja laserowa twarzy to przede wszystkim usuwanie owłosienia z baków, uszy, policzków i brody. To zabieg popularny wśród mężczyzn, ale także kobiet. Dzięki niej panowie nie muszą codziennie golić obszarów na twarzy, gdzie nie życzą sobie zarostu. Taki zabieg pomaga w utrzymaniu równej i estetycznej linii zarostu. Na skutek zaburzeń hormonalnych u kobiet pojawiają się na twarzy pojedyncze, ciemne włoski, które pojawiają się najczęściej na brodzie. Chcąc się ich pozbyć na zawsze, warto skorzystać z dobrodziejstw lasera Vectus.

Depilacja laserowa nóg

Pozbywanie się zbędnego owłosienia z nóg jest powszechną czynnością. Najczęściej wykonuje się to w domu przy użyciu maszynek do golenia, plastrów czy depilatora. Niemniej jednak daje to efekt tylko na kilka dni lub tygodni w zależności od wybranej metody. Dodatkowo często dochodzi do podrażnienia skóry przez wrastające włoski, które wywołują stany zapalne mieszków włosowych. Dzięki depilacji można zapomnieć o tym koszmarze i cieszyć się komfortem i gładką skórą na zawsze. Laser Vectus to gwarancja bezbolesnego i szybkiego zabiegu.

Depilacja laserowa miejsc intymnych

Owłosienie w miejscach intymnych nie jest pożądanym elementem na ciele. Coraz częściej swoje kroki kierują do nas kobiety i mężczyźni, by w bezpieczny i bezbolesny sposób pozbyć się zbędnych włosów z tej części ciała. Dzięki temu ich skóra nie ulega żadnym podrażnieniom związanymi z wrastającymi włoskami, które tworzą na powierzchni skóry nieestetyczne pryszczyki ropne. Dzieje się tak, ponieważ cebulka włosa zostaje zniszczona, co zapobiega jego ponownej regeneracji, czyli wzrostowi.

Depilacja laserowa pleców

Nadmierne owłosienie na plecach to problem wielu mężczyzn. Włosy na plecach nie prezentują się atrakcyjnie oraz utrudniają odpowiednią higienę osobistą. Niestety nie ma możliwości, żeby samodzielnie pozbyć się stamtąd owłosienia, dlatego mężczyźni najczęściej decydują się na depilację woskową, która jest bardzo bolesna i podrażnia skórę. Doskonałą alternatywa jest depilacja laserowa Vectus, którą wykonujemy w naszej klinice. Dzięki niej włosy są usuwane na stałe już po kilku seriach.

Depilacja laserowa jest najskuteczniejszym sposobem na usunięcie zbędnego owłosienia z ciała. Umożliwia trwałe pozbycie się włosów już po kilku seriach zabiegu. Dzięki niej można uporać się z zapaleniem mieszków włosowych oraz z problemami z wrastającymi włoskami. - mówi kosmetolog Natalia Munda, kosmetolog z Clinica Cosmetologica.

Depilacja laserowa – jak się przygotować?

Do zabiegu depilacji laserowej należy się przygotować. Dzięki temu zabieg będzie bardziej efektywny i bezpieczny dla skóry. Niektóre przygotowania należy zacząć już miesiąc przed pierwszą wizytą w naszej placówce. Miesiąc przed zabiegiem nie powinno się:

 • usuwać włosów obszaru planowanej depilacji;
 • opalać;
 • stosować samoopalaczy i kremów brązujących;
 • używać kosmetyków zawierających witaminy A, C i kwasy owocowe.

Na 7 dni przed depilacją laserową należy:

 • zaprzestać spożywania ziół/leków fotouczulających (nagietek, dziurawiec), herbatek wyszczuplających;
 • intensywnie nawilżać skórę;
 • dbać, by skóra nie uległa uszkodzeniu lub podrażnieniom.

W dniu zabiegu należy zgolić włosy z miejsca, gdzie ma być wykonana depilacja laserowa. Ważne, żeby zrobić to zwykłą maszynką do golenia.

Postępowanie po zabiegu

 • Nie zaleca się stosowania kosmetyków na bazie spirytusu oraz mydeł.
 • W przypadku depilacji laserowej pach, nie powinno się stosować antyperspirantu.
 • Należy zrezygnować z basenu, sauny i gorących kąpieli.
 • Sugeruje się korzystanie z produktów łagodzących podrażnienia i nawilżających, tj.: Panthenol, Bepanten itp.
 • Miesiąc po depilacji laserowej nie powinno się opalać miejsca zabiegowego. Jeśli jest to niemożliwe do wykonania, należy stosować kremy z wysokim filtrem UVA.
 • Leki i kosmetyki, które mają właściwości fotouczulające nie powinny być stosowane przez 2 tygodnie po zabiegu.

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być zaczerwieniona przez kilka godzin. Czasem zdarza się, że przez kilka dni. Dlatego warto otoczyć skórę odpowiednią pielęgnacją, która przyspieszy jej regenerację i zapewni odpowiedni poziomi nawilżenia. - mówi dr n. med. Igor Michajłowski - dermatolog z Clinica Dermatologica

Wskazania

Depilacja laserowa Vectus dedykowana jest dla każdego, kto chce usunąć zbędne owłosienie w szybki, stały, ale przede wszystkim bezbolesny sposób. Wskazaniem do wykonania zabiegu jest:

 • chęć pozbycia się owłosienia na zawsze;
 • uczucie dyskomfortu, związanego z ciągłym pojawianiem się włosków;
 • chęć ograniczenia prawdopodobieństwa wystąpienia infekcji (wrastanie włosków, zapalenie mieszków włosowych);
 • zmniejszenie potliwości;
 • hirutyzm.

Przeciwwskazania

Depilacja laserowa jest bezpiecznym zabiegiem, lecz niektóre schorzenia lub stany dyskwalifikują pacjenta do wykonania tego rodzaju usługi. Wśród nich można wymienić:

 • infekcje skórne – wirusowe, bakteryjne i grzybicze;
 • bielactwo;
 • łuszczyca;
 • kuracja retinoidami (witamina A);
 • świeża opalenizna;
 • ciąża i karmienie piersią;
 • tendencja do powstawania przebarwień i bliznowców.

Czytaj również: https://fitness.wp.pl/21664,depilacja-laserowa-gdynia-laser-vectus

Depilacja laserowa Gdynia – opinie

Depilacja laserem Vectus okazała się bardzo szybkim i skutecznym sposobem na pozbycie się włosów na torsie i plecach. Zmienia to komfort życia, a co najważniejsze nastrój, bo nie przejmuję się ciągłą depilacją. - mówi pan Filip z Gdyni.

W Clinica Cosmetologica w Gdyni wydepilowałam całe nogi i pachy przed wakacjami. Nie musiałam przejmować się ciągłym pozbywaniem się włosów. Wypoczęłam i czerpałam garściami z wypoczynku. Polecam każdemu. - mów pani Klara z Gdańska.

Moje plecy były naprawdę mocno zarośnięte. Chodziłem na woskową depilację, lecz była to bardzo bolesna sprawa. Koszmar. Teraz mija rok od tego, jak podałem się depilacji laserowej i jestem zachwycony. Zabiegi były bezbolesne, a włoski już nie odrastają.- mówi pan Kamil z Gdańska.

To jaką wygodę daje depilacja laserowa, trudno określić słowami. Tracę mniej czasu, nie przejmuję się, jestem bardziej pewna siebie i zadowolona ze swojego ciała. Same plusy. - mówi pani Aneta z Gdańska.

Laserowa depilacja jest bezbolesna i bardzo skuteczna. Pozbyłam się wszystkich włosów z nóg, a razem z nimi podrażnień i wrastających włosków. - mówi pani Zofia z Gdyni.

Profesjonalizm i fachowe podejście do pacjenta w Clinica Cosmetologica sprawiły, że to tam zdecydowałam się na depilację laserową okolic bikini. Jestem zachwycona, ponieważ nie muszę golić tych miejsc co kilka dni. Moja skóra jest gładka i wolna od ropnych pryszczyków. - mówi pani Olga z Gdyni.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.