› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Dla kogo materace z kokosem Hilding i Piórex będą najlepszym wyborem?

› poradnik 25 dni temu    3.09.2020
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Dla kogo materace z kokosem Hilding i Piórex będą najlepszym wyborem?

Od pewnego czasu w materacach coraz częściej stosuje się matę kokosową, która zwiększa znacznie komfort snu, a także reguluje wilgoć i cyrkulację powietrza. Materace z kokosem Hilding i Piórex to doskonały wybór dla osób w każdym wieku i to zarówno tych ze szczególnymi potrzebami, jak i tych, którzy nie mają szczególnych wymagań dotyczących podłoża.

Materace z kokosem - dla kogo?

Materace z kokosowym wkładem są wybierane zarówno z myślą o osobach dorosłych, jak i o dzieciach. Tego typu materace można znaleźć przykładowo w ofercie marki Piórex, a także Hilding Anders. Warto pamiętać o tym, że kręgosłup dziecka kształtuje się już w najmłodszych latach, dlatego tak ważne jest zapewnienie maluchom komfortu i wygody, a także jak najwyższej higieny snu. Materace z kokosem są polecane osobom w każdym wieku, a więc dzieciom, nastolatkom, dorosłym, a także seniorom. Tego typu materace są przede wszystkim wygodne i zdrowe dla kręgosłupa, a dodatkowo regulują wilgoć i zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza. Warto wiedzieć o tym, że materace z wkładem kokosowym są zwykle dosyć twarde, dzięki czemu świetnie sprawdzą się u osób, których waga przekracza 80 kilogramów, a także u tych użytkowników, którzy mają swoje własne preferencje, dotyczące wyższej twardości materaca. 

Zalety materacy z kokosem

Materace z kokosem posiadają specjalną matę we wkładzie, której grubość wynosi około 1 centymetra. Taki podkład kokosowy ma właściwości dobroczynne, zarówno w kontekście zdrowia fizycznego, jak i psychicznego. Warto wiedzieć o tym, że wkład kokosowy to produkt naturalny, który jednocześnie nie wydziela żadnych toksycznych substancji, ani też nie psuje się szybko. Włókno celulozowe, zastosowane we wkładzie materaca, dodatkowo zapobiega rozwojowi pleśni i roztoczy. Warto pamiętać o tym, że typ materaca, jego twardość oraz jakość wykonania, wpływają w znacznym stopniu na zdrowie kręgosłupa użytkownika, na samopoczucie oraz poczucie bycia wyspanym. Materace z kokosem w doskonały sposób umożliwiają komfortowy, wygodny, zdrowy i higieniczny sen. 

materac

Hilding - lider branży materacy 

Wybierając materac z kokosem, warto zwrócić uwagę na ofertę marki Sleepmed. Firma ta oferuje innowacyjne i wyjątkowe materace, które spełniają potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Produkty marki Sleepmed zostały wyposażone w specjalną opcję, która pozwala na przekładanie warstw wypełniania materaca. Oznacza to, że jeśli nagle materac okaże się zbyt miękki, to można samodzielnie zmodyfikować warstwy i zwiększyć swój komfort oraz odczucie wygody.Taki materac jest rekomendowany przez zdrowykregoslup.pl

Marka Hilding Anders to lider branży materacy, który produkuje tego typu produkty zarówno dla sklepów takich jak IKEA i Agata Meble, jak i właśnie dla Sleepmed. Rola producenta Hilding Anders jest tutaj nie do przecenienia, ponieważ firma ta zapewnia wysoką jakość wyrobu, produkowanego pod obcą marką producenta. 

Materac kokosowy ma wiele zalet, dlatego warto zdecydować się na zakup takiego produktu. Najlepiej wybrać renomowanego producenta, który tworzy materace najwyższej jakości. 

Założona w 1939r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością I skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jansen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla dużych sieci takich jak IKEA, Agata, BRW jak również innowacyjnych dystrybutorów takich jak Sleepmed.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.