› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Dobieramy kolor włosów dla Pani Lato. Obejrzyj analizę kolorystyczną

› zdrowie i uroda ponad rok temu    18.12.2012
Agnieszka Światkowska
komentarzy 0 ocen 12 / 58%
A A A

Dobranie odpowiedniego koloru jest sprawą indywidualnego podejścia. Zanim zaczniemy cokolwiek zmieniać, obejrzyjmy naszą twarz bez makijażu, a jeżeli w połączeniu z pewnymi kolorami nasza twarz nabiera szarego odcienia, wygląda na zmęczoną i traci blask jest to znak, że powinniśmy zrezygnować z tego koloru. Zobacz, jak stylistka, kolorystka Agnieszka Jewusiak, przeprowadza analizę kolorystyczną włosów na modelce o typie urody Pani Lato.

 
 
Jedną z kluczowych ról przy doborze odpowiedniego koloru odgrywa nasza karnacja, odcień skory. W tym przypadku najszerszy wybór z palety barw kolorów należy do kobiet, które mają jasną skórę o ciepłym odcieniu (uroda słowiańska). Przy tym typie urody pasuje większość kolorów w ciepłym i chłodnym odcieniu. Natomiast panie, które posiadają naturalnie zaróżowioną cerę najlepiej prezentują się w odcieniach ciepłego blondu, miodowym lub karmelowym. Kobiety o oliwkowej cerze świetnie prezentują się w odcieniach ciepłych lub zimnych brązów. Te same Panie przy zbyt jasnych włosach wyglądają mdło i niekorzystnie.
 
Następnym warunkiem dobrego doboru koloru jest kolor naszych oczu. Kierując się tą zasadą, należy pamiętać, iż im jaśniejsze oczy, tym jaśniejszy powinien być kolor włosów. Zielonookie Panie mogą poszaleć z rudymi barwami oraz czekoladowym brązem. Oczy niebieskie wyglądają dobrze w każdym odcieniu brązu i blondu. Brązowookie Panie atrakcyjnie wyglądają w złocistych odcieniach blondów i różnego rodzaju odcieniach koloru rudego. Pamiętajmy, że przy doborze koloru włosów do naszych oczu istotną rolę odgrywa kolor brwi. Te powinny być zawsze dopasowane do koloru włosów.
+ 7 głosów: 12 (58%) 5 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.