› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Dowiedz się dlaczego warto wybrać szare łóżeczko

› bieżące 5 miesięcy temu    19.08.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Dowiedz się dlaczego warto wybrać szare łóżeczko

Nowoczesne szare łóżeczko dla malucha jest, jak zresztą wszystkie pozostałe modele w innych kolorach, bardzo dobrze zaprojektowane. Każde z nich jest wygodne - chodzi tu nie tylko o materac, lecz także o konstrukcję, która powinna być wykonana z drewna. Stawiamy także na wzornictwo, by mieć pewność, że nowe łóżeczka, które produkujemy, będą podobały się maluchom i ich rodzicom.

Zawsze stawiamy na bezpieczeństwo, a więc wszystkie łóżka są sprawdzone, trwałe i wzmocnione, by nie dopuścić do jakichkolwiek groźnych w skutkach sytuacji. Mają barierki, które zabezpieczają dziecko przed wypadnięciem w trakcie snu, a oprócz tego wszystkie części są zaokrąglone, żeby zminimalizować ryzyko skaleczenia.

Produkty Klupś to wykonane z dbałością o każdy szczegół wysoce bezpieczne, piękne i wpisujące się w aktualne trendy łóżeczka. Szarego koloru nie powinniśmy się obawiać, ponieważ należy on do kanonu barw, które dobrze się komponują we wnętrzach różnych stylów.

Które modele łóżeczka szarego wybierzesz z naszego asortymentu?

Mamy szeroki asortyment, który możesz zobaczyć w ramach tej kategorii. To oznacza, że możesz szukać właściwego modelu, który dopasuje się do aranżacji pomieszczenia, w którym łóżeczko szare ma stanąć. Różnią się na przykład wyglądem, bo możesz znaleźć jednolite kolorystycznie modele, jak i połączenie szarości i bieli. Oferujemy także modele z wyrzeźbionymi dodatkami na ramie, np. z motywem serca.

Warto także zwrócić uwagę na różne funkcje szarego łóżeczka. Możesz znaleźć także modele z dostawką, w których łatwiej manewrować barierkami lub wersje, które rosną z Twoją pociechą. Wówczas demontujesz barierki i masz łóżko dla kilkulatka.

Przejrzyj cały asortyment i wybierz szare łóżeczko dla swojego malucha

Sprawdź, jakie modele szarych łóżek dla maluchów przygotowaliśmy w ramach tej kategorii. Znajdziesz tu różne egzemplarze, nie tylko odmienne kolorystycznie, lecz także funkcjonalnie. Jeśli urządzasz pokoik dla swojej pociechy i stawiasz na szary kolor, z pewnością znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania i będzie idealny dla dziecka.

Łóżeczka dziecięce na kółkach

Wytrzymałe, bezpieczne, trwałe, odporne – takie przede wszystkim muszą być meble dla dziecka do jego pokoju. Dobrze jest, gdy poszczególne elementy wyposażenia można w łatwy sposób przemieścić. Kółka przy łóżeczku mogą znacząco ułatwić rodzicom opiekę nad maluchem – zwłaszcza gdy od czasu do czasu trzeba przewieźć mebel do sypialni mamy i taty czy umieścić je w ciągu dnia w salonie, w zasięgu wzroku opiekunów. W tej kategorii przedstawiamy modele, które ułatwiają mobilność. Poznaj całą gamę produktów przeznaczonych dla maluchów i ich rodziców.

Dlaczego właśnie Klupś jako firma produkująca łóżeczko dziecięce na kółkach?

Dobry mebel do pokoju dziecięcego musi być bezpieczny. To pierwszy cel, który sobie stawiamy. Łóżeczko na kółkach przygotowywane przez naszą firmę jest wyposażone w wysokiej jakości kółeczka, które można w łatwy sposób zablokować, by mebel nie przesunął się w niekontrolowany sposób. Dbamy o certyfikaty jakości, używając tylko sprawdzonych materiałów.

Wyposażając nasze meble w akcesoria takie jak kółka, dajemy rodzicom możliwość łatwego przemieszczania łóżeczka czy komody w obrębie pokoju dziecka i całej przestrzeni mieszkalnej. Takie rozwiązanie ułatwia m.in. utrzymanie higieny w pomieszczeniu – odkurzanie czy przetarcie podłoża w trudno dostępnych miejscach przestanie być problemem. Niewątpliwym atutem mobilnego mebla jest swoboda w ustawieniu go w dowolnym miejscu mieszkania. W każdej chwili możesz przemieścić łóżeczko na kółkach do dowolnego pokoju, by spokojnie wykonywać obowiązki domowe lub pracować, czuwając nad śpiącym lub bawiącym się maleństwem.

Sprawdź dostępne rozwiązania - u nas możesz skorzystać z szerokiego asortymentu produktów na kółkach, którymi udekorujesz dziecięcy pokój.

Cechy charakterystyczne łóżeczka na kółkach

A czym wyróżniają się nasze produkty? Mobilne i praktyczne łóżeczko na kółkach z drewna sosnowego, czyli materiału chętnie wykorzystywanego w meblarstwie, jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. Meble wykonane z tego surowca poleca się alergikom – dzięki właściwościom elektrostatycznym nie przyciągają one kurzu i zapobiegają gromadzeniu się jego drobin w powietrzu. Drewno sosnowe reguluje także poziom wilgotności powietrza, pochłaniając i oddając parę wodną do otoczenia.

Łóżeczko na kółkach to mebel do pokoju dziecka, który spełni Twoje oczekiwania pod względem estetyki i funkcjonalności. Systemy kółek pochodzą od sprawdzonych producentów i charakteryzują się wysoką wytrzymałością na zużycie, dzięki czemu wyposażone w nie meble będą trwałe.

Barierki i inne elementy mają zaokrąglone końce to elementy, które zabezpieczają malucha przed zrobieniem sobie krzywdy. Wszystkie nasze łóżeczka zaskakują funkcjonalnością, a niektóre modele łóżek można dostosowywać do wieku dziecka, pozbywając się barierek i szczebelków, a więc miejsce do spania „rośnie” wraz z Twoim dzieckiem.

Łóżeczko na kółkach – cechy godne uwagi

Dostawienie do łóżka rodziców, przejechanie gdzieś z dzieckiem przy użyciu mniejszej siły, lepsza kontrola nad bezpieczeństwem malca oraz ruch, który go uspokaja, to tylko niektóre zalety wynikające z posiadania łóżeczka dziecięcego na kółkach. W ramach tej kategorii przygotowaliśmy mnóstwo ciekawych propozycji, a nasz asortyment jest bardzo szeroki.

Możesz szukać różnic na przykład w kolorystyce – stawiamy na nowoczesne barwy i harmonijne połączenia kolorystyczne. Modele różnią się także funkcjami - niektóre są dostawkami, które dzięki kółkom łatwo obracać w różne strony, inne to samodzielne meble do pokoju dziecka z funkcją mobilności.

Wybierz łóżeczko dziecięce na kółkach – zadbaj o wygodę dziecka i swoją!

Popatrz na wszystkie modele, które zgromadziliśmy w tej kategorii i wybierz rozwiązanie, które najlepiej dopasuje się do Twojego domu i malucha, który będzie spał w łóżeczku na kółkach.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.