› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Efekt powiększonych ust bez powiększania? To możliwe! Sprawdź nasze techniki

2 miesiące temu    8.11.2022
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Efekt powiększonych ust bez powiększania? To możliwe! Sprawdź nasze techniki

Kształtne i pełne usta są pożądane przez wiele kobiet, jednak nie każda z nas została obdarzona przez naturę wydatnymi ustami. Istnieją oczywiście zabiegi medycyny estetycznej, które gwarantują długotrwałe powiększenie ust, ale nie każda z kobiet chce się im poddać. Warto wiedzieć, że można uzyskać efekt powiększonych ust bezinwazyjnie. Wystarczy sięgnąć po odpowiednie kosmetyki i poznać kilka sprawdzonych zasad makijażowych.

Peelingi do ust

Odpowiednia pielęgnacja ust może dać zaskakujące efekty. Szczególnie warto sięgać po peelingi do ust. Pozwalają one nie tylko wygładzić spierzchniętą skórę, ale też pobudzić ukrwienie. Dzięki temu usta stają się pełniejsze. Dodatkowo produkty tego typu poprawiają nawilżenie i jędrność skóry ust. Pamiętajmy tylko, aby wybierać specjalne produkty przeznaczone do pielęgnacji delikatnej skóry ust oraz stosować je regularnie. W ten sposób nasze usta zawsze będą piękne i bardziej uwydatnione.

Kosmetyki powiększające usta

Chcąc mieć pełne usta, można sięgać również po specjalne kosmetyki. Należą do nich między innymi powiększające balsamy do ust. Tego typu produkty mają specjalnie opracowane składy, które wpływają na zwiększenie ukrwienia oraz powstanie kontrolowanego obrzmienia na wargach. Dzięki temu usta stają się zauważalnie większe. Zazwyczaj w balsamach powiększających usta znaleźć można składniki takie jak ostre przyprawy, kofeina, kwas hialuronowy i przyprawy korzenne. Charakterystyczne dla tego rodzaju kosmetyków jest uczucie pojawiające się na ustach po ich aplikacji. Porównać je można do mrowienia. Uczucie to jednak po chwili mija, a usta pozostają nabrzmiałe.

Błyszczyki – sposób na większe usta

Niewątpliwie odpowiedni dobór kolorowych kosmetyków pozwoli wpłynąć na optyczne powiększenie ust. Jeśli zależy nam na efekcie pełnych ust, to wybierajmy błyszczyki z dużą ilością mieniących się w świetle drobinek. Będą odbijać promienie światła, przez co usta będą wydawać się większe. Pamiętajmy tylko, aby postawić na jasne kolory.

Triki makijażowe

Kosmetyki do makijażu pozwalają ukryć wiele niedoskonałości oraz podkreślić atuty naszej urody. Również w przypadku ust istnieje kilka sprawdzonych trików, które widocznie je powiększają. Przede wszystkim jeśli chcemy uzyskać efekt powiększenia, pomadki używane do makijażu ust powinny być utrzymane w jasnych kolorach. Pamiętajmy, że ciemne odcienie będą optycznie pomniejszać usta. Co więcej, podstawą powiększającego usta makijażu jest użycie konturówki. Przy jej pomocy należy dokładnie obrysować usta. Tworząc obrys delikatnie poza ich naturalnym kształtem, wpłyniemy na optyczne powiększenie ust. Jednak trzeba uważać, aby nie przesadzić z konturowaniem, ponieważ można uzyskać nieestetyczny i sztuczny efekt. Warto postawić na konturówki w kolorze białym. Następny krok to nałożenie pomadki. Aby jeszcze bardziej pogłębić efekt powiększenia, na środek ust warto nałożyć nieco mieniącego się błyszczyku. Dodatkowo można nanieść kosmetyk rozświetlający nad łukiem kupidyna. Taki zabieg pozwala na optyczne uwidocznienie górnej wargi.

Jak więc widać, każda z kobiet może kilkoma prostymi sposobami powiększyć swoje usta bez zabiegów inwazyjnych. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie kosmetyki pielęgnacyjne oraz do makijażu, które znajdziemy w bogatej ofercie AVON. Kilka sprawdzonych zasad pielęgnacji oraz makijażu pozwoli skutecznie uwydatnić nasze usta i poprawić ich wygląd.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.