› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Elbląg: 30-latek, który znęcał się nad matką został tymczasowo aresztowany

› policja 5 miesięcy temu    5.12.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Kilka dni temu opisywaliśmy historię kobiety, która bała się własnego syna. Bała się jego powrotów do domu, bała się niszczenia mebli, bała się awantur i popychania. Policjanci zebrali w tej sprawie materiał dowodowy, który przekazali do sądu. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 30-latka.

Kara do 5 lat pozbawienia wolności może grozić 30-latkowi, który znęcał się nad swoją matką. Kobieta wahała się co zrobić, bo nie umiała poradzić sobie z sytuacją, gdzie jej syn znęca się nad nią, awanturuje, szarpie, popycha i wyłudza pieniądze na alkohol i hazard.

Finał tej historii był taki, że domowego oprawcę zatrzymali policjanci. W chwili zatrzymania 30-latek  wobec  policjantów nie był agresywny. W dalszym ciągu jednak odgrażał się matce. Gdy był wyprowadzany z mieszkania zagroził, że gdy wróci to nie skończy się to dla niej dobrze. Kobieta była wystraszona.

Policjanci mając to na uwadze wnioskowali o jego tymczasowe aresztowanie by odizolować sprawcę od ofiary. Mężczyzna trafił na 3 miesiące do aresztu. Teraz toczy się postępowanie pod kątem art. 207 Kodeksu Karnego. Za znęcanie się nad osobą najbliższą może grozić kara do 5 lat pozbawiania wolności.

kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.