› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Elbląg: 30-latek, który znęcał się nad matką został tymczasowo aresztowany

› policja ponad rok temu    5.12.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg: 30-latek, który znęcał się nad matką został tymczasowo aresztowany

Kilka dni temu opisywaliśmy historię kobiety, która bała się własnego syna. Bała się jego powrotów do domu, bała się niszczenia mebli, bała się awantur i popychania. Policjanci zebrali w tej sprawie materiał dowodowy, który przekazali do sądu. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 30-latka.

Kara do 5 lat pozbawienia wolności może grozić 30-latkowi, który znęcał się nad swoją matką. Kobieta wahała się co zrobić, bo nie umiała poradzić sobie z sytuacją, gdzie jej syn znęca się nad nią, awanturuje, szarpie, popycha i wyłudza pieniądze na alkohol i hazard.

Finał tej historii był taki, że domowego oprawcę zatrzymali policjanci. W chwili zatrzymania 30-latek  wobec  policjantów nie był agresywny. W dalszym ciągu jednak odgrażał się matce. Gdy był wyprowadzany z mieszkania zagroził, że gdy wróci to nie skończy się to dla niej dobrze. Kobieta była wystraszona.

Policjanci mając to na uwadze wnioskowali o jego tymczasowe aresztowanie by odizolować sprawcę od ofiary. Mężczyzna trafił na 3 miesiące do aresztu. Teraz toczy się postępowanie pod kątem art. 207 Kodeksu Karnego. Za znęcanie się nad osobą najbliższą może grozić kara do 5 lat pozbawiania wolności.

kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.