› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Elbląg: 66-latek zaatakował żonę kluczem nastawnym. Kobieta w szpitalu

› policja 7 miesięcy temu    13.11.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg: 66-latek zaatakował żonę kluczem nastawnym. Kobieta w szpitalu

Na 3 miesiące tymczasowo aresztowany został 66-letni mężczyzna, który zaatakował swoją żonę trzymanym w ręku kluczem nastawnym. Kobieta z urazem ręki trafiła do szpitala. 66-latek został zatrzymany przez policję. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Za znęcanie się nad najbliższą rodziną może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Był piątkowy wieczór, gdy dyżurny elbląskiej komendy policji wysłał patrol na interwencję na ul. Lotniczą. Miało tam dojść do awantury między małżonkami. Na miejscu okazało się, że 66-letni mężczyzna miał zaatakować swoją żonę. Kobieta trafiła do szpitala, a on pozostał w mieszkaniu.

Policjanci zbadali 66-latka alkotestem - był trzeźwy. Na miejscu spisano dane świadków zdarzenia, którzy słyszeli krzyki w mieszkaniu i wcześniej rozdzielili mężczyznę i kobietę. 66-latek został zatrzymany przez policjantów. Następnego dnia funkcjonariusze prowadzący postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała oraz znęcania się nad rodziną przesłuchali świadków. Zawnioskowano o tymczasowe aresztowanie mężczyzny m.in. po to, by odizolować ofiarę od sprawcy. Sąd zdecydował o aresztowaniu 66-latka na 3 miesiące. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ miałem mieć
7 miesięcy temu 1
Może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności,czy grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności? Miało tam dojść do awantury między małżonkami, czy doszło tam do awantury między małżonkami? Na miejscu okazało się, że 66-letni mężczyzna miał zaatakować swoją żonę czy na miejscu okazało się, że 66-letni mężczyzna zaatakował swoją żonę? A dlaczego: " Kobieta trafiła do szpitala, a on pozostał w mieszkaniu" a nie: Kobieta miała trafić do szpitala, a on miał pozostać w mieszkaniu? ITP, ITD.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.