› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Elbląg. Pozostało 15 godzin by uratować życie pielęgniarki

› zdrowie i uroda ponad rok temu    30.05.2018
Grażyna Wosińska
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg. Pozostało 15 godzin by uratować życie pielęgniarki

Małgorzata Siwek, pielęgniarka z Elbląga nie przeżyje jeśli nie będzie pieniędzy na szczepionki dendryczne. Koszt to 38 tys. 883 zł. Na razie zebrano prawie 29 procent tej kwoty (na 30.05 godz. 8.32). Pozostało tylko 15 godz. i 26 minut. Jeśli chcesz pomóc kliknij tutaj. 

Dzięki ludziom o wielkich sercach udało się sfinansować pierwszą szczepionkę dendryczną, jaką przyjęła Małgorzata Siwek, pielęgniarka z Elbląga, mieszkanka Starego Pola. Kobieta choruje na nowotwór trzuski z przerzutami. Pisaliśmy o tym 13 listopada ubiegłego roku.

Po leczeniu pani Małgorzata czuła się dobrze. Jednak potem okazało się, że niezbędne jest podanie następnej szczepionki. Potrzeba 38 tys. 883 zł. Jeśli chcesz pomóc kliknij tutaj
30 kwietnia na koncie siepomaga.pl było 4 tys. 820 zł, to 12,4 procent całej kwoty. Datkami wsparły panią Małgorzatę 302 dwie osoby. Teraz (30.05) jest 11 tys. 264 zł, to prawie 29 proc. całej kwoty. 

Do końca zbiórki zostało tylko 15 godzin!!! 

Siepomaga.pl, to serwis Fundacji, dzięki któremu możesz nieść pomoc najbardziej potrzebującym w najprostszy możliwy sposób. Po stronie Fundacji leży obowiązek pierwszej weryfikacji celu zbiórki, oraz wydatkowanie zebranych środków.  

Poniżej publikujemy apel dzieci pani Małgorzaty:

Mama powinna przyjąć kolejną dawkę jak najszybciej! Czas ucieka, a my nie mamy już pieniędzy. Nasze oszczędności i pieniądze z kredytów zainwestowaliśmy w zahamowanie rozwoju raka.
Próbujemy uratować mamę, rozpaczliwie walczymy o każdy cień nadziei… Ale na drodze stoją pieniądze, a raczej ich brak. Mama zdaje sobie sprawę, że umiera. Cierpimy, ale nie poddajemy się. Błagamy, pomóż nam w tej walce…
 
Tomasz i Martyna, dzieci najlepszej mamy na świecie

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 9

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 2
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 7
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ lul
ponad rok temu ocena: 100%  1
kredyt?
odpowiedz oceń komentarz 8 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.