› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 09.2019

galeria zdjęć

wszystkie ›

Elbląg. Uderzył butelką kobietę w głowę

› policja 9 miesięcy temu    20.07.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg. Uderzył butelką kobietę w głowę

45-letni mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, po tym jak uderzył siedzącą na ławce kobietę. Jak się okazało była to jego znajoma, z którą się pokłócił. Jako argumentu dyskusji najpierw użył zaciśniętej pięści a chwilę później butelki po alkoholu.

Sytuacja miała miejsce w sobotę przy ul. Teatralnej. Tam, na miejsce został wezwany patrol policji do mężczyzny, który miał butelką, okładać po twarzy kobietę. Gdy policjanci przyjechali na miejsce zauważyli siedzącą na ławce kobietę oraz oddalającego się stamtąd mężczyznę. Ten, zatrzymany przez funkcjonariuszy najpierw tłumaczył im, że tylko tędy przechodził, ale widział jak dwóch nieznanych mu mężczyzn bije kobietę. Nie wiedział jednak co ma zrobić… Chwilę później zapytana o przebieg zdarzenia kobieta wskazała na 45 latka jako na sprawcę pobicia. Mężczyzna przyznał wtedy, że siedział z 42-latką na ławce i rozmawiali. W pewnym momencie pokłócili się. 45-latek przeszedł od słów do czynów. Z relacji wynika, że kilkakrotnie uderzył kobietę pięścią a następnie trzymaną w ręku butelką. 42-latka została przewieziona do szpitala na badania. Mężczyzna trafił natomiast do policyjnego aresztu. Zarówno od pokrzywdzonej kobiety jak i od zatrzymanego mężczyzny czuć było zapach alkoholu.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ MP
9 miesięcy temu ocena: 100%  1
Należałoby jeszcze dodać że przywieziona przez karetkę pogotowia kobieta na SOR zachowywała się przed gabinetem skandalicznie po czym wyszła z budynku szpitala udając się do biedronki po alkohol. Przykre jest to że ratownicy tracili czas na coś takiego a do starszy człowiek musiał sam przyjechać na pogotowie i czekać na wizytę 4 godziny. Gdzie tu sens i logika. Byłam tam w tym czasie.
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.