› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Elbląg. Weź udział w akcji Bezpieczny Maluch

› zdrowie i uroda ponad rok temu    18.11.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Elbląg. Weź udział w akcji Bezpieczny Maluch

Organizatorzy akcji Bezpieczny Maluch zapraszają na warsztaty dotyczące udzielania pierwszej pomocy małemu dziecku oraz kobiecie w ciąży prowadzony przez wykwalifikowanego ratownika medycznego według autorskiego programu. Szkolenie odbędzie się 20 listopada w godzinach od 17 do 20 w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu. Zarejestruj się  http://www.bezpiecznymaluch.pl/warsztaty.

Bezpieczny Maluch to  akcja skierowana do kobiet w ciąży i rodziców małych dzieci mająca na celu edukację z zakresu bezpieczeństwa i zdrowego rozwoju dziecka. Tematem przewodnim spotkań jest warsztat dotyczący udzielania pierwszej pomocy małemu dziecku oraz kobiecie w ciąży prowadzony przez wykwalifikowanego ratownika medycznego według autorskiego programu organizatorów.
Poza warsztatem z pierwszej pomocy prowadzonym przez wykwalifikowanego ratownika medycznego, na rodziców czeka też spotkanie z ekspertem, który poprowadzi autorski warsztat “Bezpieczny transport niemowląt i małych dzieci”. W trakcie warsztatu przyszli rodzice dowiedzą się jak wybrać bezpieczny fotelik dla swojego dziecka, jak prawidłowo go zamontować w samochodzie oraz jak zapiąć dziecko w foteliku zapewniając mu maksimum bezpieczeństwa i komfortu.

Wstęp na warsztaty jest wolny, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc warunkiem udziału w spotkaniu jest wcześniejsza rejestracja. http://www.bezpiecznymaluch.pl/warsztaty.

Każda mama uczestnicząca w warsztatach otrzyma podręcznik Bezpiecznego Malucha, który zawiera schematy postępowania w przypadku nieszczęśliwych zdarzeń.

Klikajcie w wydarzenie i przybywajcie 
https://www.facebook.com/events/417971142245451/ 

- apelują organizatorzy 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.