› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Elbląg. Zabił kobietę w parku Kajki. Jutro (23.01) sąd ogłosi wyrok

› sąd ponad rok temu    22.01.2019
Grażyna Wosińska
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Elbląg. Zabił kobietę w parku Kajki. Jutro (23.01) sąd ogłosi wyrok

35-letni Michał G. ciosami w głowę zabił kobietę w parku Kajki. Prokurator zarzuca mężczyźnie nieumyślne spowodowanie śmierci. Proces rozpoczął się w listopadzie ubiegłego roku. Jutro (23.01) Sąd Rejonowy w Elblągu ogłosi wyrok. 

Z 16 na 17 września 2017 roku w parku Kajki rozegrała się tragedia. Michał G. wracał z Moniką z imprezy. Pokłócili się. Mężczyzna zadał kobiecie ciosy w głowę, bił ją i kopał po całym ciele. Monika wpadła do pobliskiej rzeczki. Uderzyła w drewniane paliki i straciła przytomność. Sprawca uciekł. Nieprzytomną kobietę odwieziono do szpitala. Tam zmarła następnego dnia.

Mężczyzna przesłuchany w toku śledztwa przyznał się do popełnienia przestępstwa, ale odmówił składania wyjaśnień. Został tymczasowo aresztowany. Po prawie roku Prokuratura Okręgowa w Elblągu skierowała do Sądu Rejonowego w Elblągu akt oskarżenia przeciwko 35 - letniemu mężczyźnie. 
Sprawcy zarzucono określone w art. 155 kk nieumyślne spowodowanie śmierci kobiety, poprzez zadanie jej ciosów w głowę i inne okolice ciała.

Nadto sprawcy zarzucono czyn polegający na nieudzieleniu pomocy pokrzywdzonej znajdującej się w położeniu grożącym bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty jej życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, mimo iż udzielenie takiej pomocy nie wiązało się z narażeniem siebie lub innej osoby niebezpieczeństwem utraty życia albo ciężki uszczerbek na zdrowiu to jest czyn z art. 162 § 1 kk

- czytamy w komunikacie prokuratury.

W listopadzie ubiegłego roku rozpoczął się proces w Sądzie Rejonowym w Elblągu. Michał G. jest tymczasowo aresztowany do 11 marca 2019 roku. 
Jutro (23.01) ogłoszony zostanie wyrok w sprawie zabójcy kobiety. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.