› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Elbląscy seniorzy uczyli się tańców standardowych

› sport ponad rok temu    9.02.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląscy seniorzy uczyli się tańców standardowych

Ruszyła II edycja kampanii pn. Kierunek zdrowie. Ponad 250 seniorów wzięło udział w pierwszym spotkaniu, podczas którego wydłużaliśmy młodość tańcem.

Bardzo się cieszę, że już po raz drugi rozpoczynamy cykl spotkań prozdrowotnych pn. Kierunek zdrowie. W ubiegłym roku wiele osób pytało mnie czy będzie kontynuacja tego projektu. Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu z Funduszu społecznego Grupy Żywiec możemy po raz kolejny spotykać się na zajęciach i warsztatach. W tym roku  stawiamy na ruch wśród seniorów. Spotkania odbywają się pod hasłem „Ruszaj się i ciesz się zdrowiem”. Dziękuję za tak liczne Państwa przyjście na pierwsze zajęcia i serdecznie zachęcam do udziału w kolejnych

– mówił podczas inauguracji kampanii Prezydent Witold Wróblewski.

Pierwsze spotkanie odbywało się pod hasłem: "Wydłużamy młodość tańcem". Seniorzy pod okiem wykwalifikowanych instruktorów – Mistrzów Świata Formacji w Tańcach Standardowych i wielokrotnych Mistrzów Polski  uczyli się walca, cha -chy i tanga.

Po wyczerpującym treningu na uczestników spotkania czekały przepyszne pączki i faworki przygotowane przez uczniów Zespołu Szkół Gospodarczych.

Spotkania w ramach kampanii Kierunek zdrowie prowadzone będą co czwartek, do 15 marca, w hali sportowo – widowiskowej MOSiR przy Al. Grunwaldzkiej 135, w godz. 13.00 – 15.00. Z  uwagi na charakter zajęć prosimy o luźny, sportowy ubiór i obuwie zmienne.

Spotkaniom towarzyszyć będą pokazy i degustacje zdrowej żywności, przygotowane przez Zespół Szkół Gospodarczych. Dla uczestników, którzy uczestniczyli w co najmniej trzech zajęciach przygotowane zostaną również upominki. Ich losowanie odbędzie się podczas podsumowania Kampanii.

W przyszły czwartek  tematyka zajęć  brzmi – Wracamy do tradycji i obyczajów. Uczestnicy spotkania poznają tańce regionalne.

Galeria zdjęć:

 http://elblag.eu/index.php/z-ycia-miasta-fotoreportae/11765-kierunek-zdrowie-tance-standardowe

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.