› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Elblążanki w finale The Voice Kids? Edyta Górniak zdecyduje (+wideo)

› zapowiedzi ponad rok temu    9.02.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Elblążanki w finale The Voice Kids? Edyta Górniak zdecyduje (+wideo)  fot. The Voice Kids/Edyta Górniak/Facebook

W sobotę (10.02)  drugi odcinek Bitwy na głosy w TVP 2. Tym razem do boju stanie drużyna Edyty Górniak. W jej składzie są dwie elblążanki: Swietłana Boguska i Gabriela Piotrowska. Do finału przejdą tylko 3 z 18 osób w zespole gwiazdy. 

Najpierw z drużyny Edyty Górniak zostanie sześcioro uczestników, którzy następnie zmierzą się w strefie „Sing off”. Na tym etapie każdy uczestnik zaśpiewa swoją piosenkę z „Przesłuchań w Ciemno”, a wokalistka wybierze trójkę uczestników, którzy będą reprezentować ją w finale.  

Oto co Edyta Górniak napisała na Facebooku:

Kochani,

To dla mnie ważny, piękny i trudny tydzień...

Najważniejszy etap pierwszej w historii, polskiej edycji programu "The Voice Kids". Jak wybrać pomiędzy tyloma niezwykłymi, młodymi Duszami?

Dla tak Niezwykłej, pokornej, wrażliwej i utalentowanej Drużyny musiałam wybrać utwór szczególny. (przebój Michaela Jacksona „Earth Song” - red.)

Utwór stworzony przez Artystę, który swoją twórczością odmienił naszą świadomość, uwrażliwił nas, otworzył nam oczy i stał się inspiracją dla wszystkich, którzy prawdziwie kochają Muzykę.

Tęsknię za "moimi Dzieciakami" i nie mogę doczekać się utulenia każdego z osobna. W każdym kolejnym przypadku, to była miłość od pierwszego usłyszenia...

Elblążanki z drużyny Edyty Górniak:

Swietłana Boguska ma 10 lat. Uczęszcza do Akademickiej Szkoły Podstawowej oraz do szkoły muzycznej, gdzie pobiera naukę w godzinach popołudniowych. Jest wszechstronna. Uczy się trudnej sztuki gry na oboju, potrafi grać na pianinie, a jej marzeniem jest opanowanie gry na gitarze. Zajęła m.in. pierwsze miejsce w licznie obsadzonym konkursie, który odbył się w Swietłogrsku w kwietniu 2017 r. Jury konkursowe nie kryło podziwu dla jej wykonania piosenki "Tańczące Eurydyki" z repertuaru Anny German.

Gabriela Piotrowska śpiewa w zespole "Szalone małolaty", który za swoje sukcesy otrzymał Nagrodę Prezydenta Miasta Elbląga. Gabrysia śpiewała w zespole podczas gali wręczenia nagród 6 stycznia 2017 r. Występowała podczas wielu imprez organizowanych w naszym mieście, m.in. podczas Elbląskiego Święta Chleba. Młoda artystka ma 10 lat, ale śpiewa publicznie już od 6 lat – zaczynała w scholce parafialnej jako zaledwie czteroletnia dziewczynka. Gabriela śpiewa również w Crazy Band (zespół w Szkole Podstawowej nr 18 w Elblągu).

Obejrzyj zajawkę sobotniego (10.02) odcinka The Voice Kids 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.