› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Elblążanki zaśpiewają w duecie przy Bramie Targowej

› bieżące ponad rok temu    26.08.2021
Marcin Mongiałło
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Elblążanki zaśpiewają w duecie przy Bramie Targowej fot. nadesłana

XV Elbląskie Święto Chleba rozpoczyna się już 27 sierpnia. Zatem w najbliższych dniach zarówno elblążanie, jak i turyści odwiedzający nasze miasto będą mieli możliwość wzięcia udziału w różnego rodzaju wydarzeniach kulturalnych. Już w piątek elblążanki Urszula Zajko-Olejniczak i Kinga Szarag zaśpiewają w duecie przy Bramie Targowej. Koncert w stylu retro rozpocznie się 27 sierpnia 2021 r.  o godz. 17:30.

Pzypomnijmy, że w czerwcu Kinga Szarag została uhonorowana tytułem Laureata I Stopnia w kategorii „Piosenka – soliści”  (grupa wiekowa 13–16 lat) na 23. Festiwalu Twórczości Dziecięcej Wojska Polskiego. Finał odbył się w dniach 11 – 12 czerwca 2021 r. (wyjątkowo) w Zegrzu. Elblążanka reprezentowała Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny Wschód w Elblągu. Do występu przygotowywała ją Urszula Zajko-Olejniczak, utytułowana i doświadczona instruktorka wokalna i chórzystka a jednocześnie prezes zarządu Stowarzyszenia Miłośników Muzyki Cantata Elblągu.

Już w piątek (27 sierpnia) obie panie wystąpią na Starym Rynku w Elblągu. Zapowiadają, że zaśpiewają kilka znanych piosenek w nowych, pięknych aranżacjach i klubowym klimacie retro. Serdecznie zapraszamy.Początek koncertu; godz. 17:30. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.