› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Endomasaż - jak wymodelować ciało

› poradnik 3 miesiące temu    22.10.2021
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Endomasaż - jak wymodelować ciało

Endomasaż to bezinwazyjny zabieg modelujący, który z uwagi na swoją skuteczność zyskał już uznanie licznych Klientek salonów kosmetycznych. W tym artykule zastanowimy się nad tym, co przyczyniło się do popularności tej techniki w branży beauty.

Endomasaż — synergia czterech technologii

Endomasaż swoją wydajność zawdzięcza zaimplementowaniu czterech technologii, których łączne działanie wpływa zbawiennie na kondycję skóry. Przyjrzyjmy się pokrótce poszczególnym z nich.

Fale radiowe — innymi słowy promieniowanie elektromagnetyczne, generowane przez prąd zmienny o intensywnej częstotliwości. Co istotne, fale radiowe przedzierają się do głębokich warstwa skóry. Przy okazji docierają one także do zlokalizowanej głęboko tkanki tłuszczowej. W wyniku tego zachodzi lipoliza, która przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej.

Promieniowanie podczerwone IR odznacza się imponującą długością fali 940 mm. W wyniku tego przenika ono cerę aż do tkanki podskórnej. Wspomniana technologia przewyższa konkurencyjne rozwiązania między innymi poprzez to, ze nie powoduje uczucia nieprzyjemnego gorąca. Skierowana wiązka lasera IR wzmacnia elastyczność skóry i przyczynia się do regeneracji kolagenu. Równocześnie promieniowanie podczerwone przyśpiesza zainicjowaną przez fale radiowe lipolizę.

Masaż ssąco-próżniowy oraz masaż rolkami to manipulacja mechaniczna w zakresie endomasażu. Jej działanie jest wielorakie. Przede wszystkim pobudza ona drenaż limfatyczny i intensyfikuje aktywność fibroblastów. Dodatkowo zwiększa głębokość, na którą dociera prąd RF i światło.

Wydajny endomasaż za pomocą profesjonalnego sprzętu

Endomasaż nie byłby tak skuteczny, gdyby nie dedykowane urządzenia, które pozwalają spersonalizować zabieg pod kątem indywidualnych potrzeb Klientki. Dobrym przykładem jest urządzenie MODENTE. Produkt, który sygnuje producent Mimari, pozwala ustawić parametry bezpośrednio na głowicy. Dodatkowo wspomniane urządzenie dysponuje dotykowym intuicyjnym wyświetlaczem. Dzięki temu personel gabinetu kosmetycznego może w pełni skupić się na zabiegu i relacji z Klientką, nie tracąc czasu na rozpracowywanie skomplikowanych technicznych szczegółów.

Rezultaty endomasażu — wymarzona figura na wyciągnięcie ręki

Dzięki dobroczynnemu działaniu endomasażu marzenia o pięknej sylwetce nabierają realnych kształtów. Zabieg ten nie tylko poprawia elastyczność i jędrność skóry oraz redukuje cellulit. Jego działanie uwidacznia się również w lepszym wyglądzie większych partii ciała — brzucha poprzez zwiększenie jego napięcia oraz twarzy poprzez wymodelowanie jej owalu. Nic zatem dziwnego, że stosuje się go także w kontekście spowalniania procesów starzenia (anti-aging).

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.