› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Ewelina Maciaszek – najpiękniejsza elblążanka w konkursie Miss Warmii i Mazur 2018 (+ zdjęcia)

› bieżące 9 miesięcy temu    28.03.2018
Marcin Mongiałło
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
7 zdjęćEwelina Maciaszek – najpiękniejsza elblążanka w konkursie Miss Warmii i Mazur 2018,Ewelina Maciaszek – najpiękniejsza elblążanka w konkursie Miss Warmii i Mazur 2018, fot. Marcin Mongiałło

24 marca w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu odbyła się Gala Miss Warmii i Mazur 2018. O tytuł ubiegało się 26 finalistek – 14 nastolatek i 12 pełnoletnich kobiet. Wśród tych ostatnich była Ewelina Maciaszek, która została uhonorowana tytułem drugiej wicemiss.

Ewalina Maciaszek ma 18 lat, 169 cm wzrostu (wymiary 90/70/97). Jest elblążanką, uczennicą I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Elblągu. Jej dużą pasją jest jazda konna. 

Marcin Mongiałło: Na początku chciałbym Ci pogratulować tytułu II Wicemiss Warmii i Mazur 2018. Czy spodziewałaś się, że tak to się wszystko potoczy i zostaniesz trzecią najpiękniejszą kobietą w województwie?

Ewelina Maciaszek:  Dziękuję, bardzo mi miło. Kompletnie nie spodziewałam się, że zajdę tak daleko! Biorąc udział w wyborach traktowałam to jako przygodę, nowe doświadczenie i możliwość poznania nowych, wspaniałych osób. 

Jak to się stało, że zgłosiłaś się na wybory Miss Warmii Mazur 2018?

Tak właściwie, to nie zgłaszałam się do tego konkursu. To, że wzięłam udział w wyborach było zupełnie przypadkowe. Tak chciał los, że pewnego dnia, tuż po zejściu z tafli elblaskiego lodowiska, napotkałam na swojej drodze panią Annę Samsel i panią Annę Malinowską – organizatorki konkursu, które przedstawiły mi ofertę i zaproponowały współpracę. Teraz, z perspektywy czasu, mogę śmiało powiedzieć, że było warto. 

Czym zajmujesz się na co dzień? Z tego, co wiem Twoją wielką pasją jest jeździectwo.  Możesz coś więcej o tym opowiedzieć?

Na co dzień uczę się w pierwszym Liceum Ogólnokształcącym, a dopiero w wolnych chwilach m.in doskonalę swoją pasję - jeździectwo. Z pewnością, co mogę powiedzieć to to, że jest nieodłącznym elementem w moim życiu. Jeżdżę konno już 7 lat. W tej dyscyplinie mam również swoje niewielkie osiągnięcia i wygrane – staram się dążyć do celu i osiagać harmonię z tymi cudownym zwierzętami, jakimi są konie. 

Masz jeszcze jakieś inne hobby, zainteresowania?

Oczywiście! Zawsze jestem otwarta na chociażby nowe dyscypliny sportowe. Swoich sił z sukcesami miałam okazję spróbować w piłce ręcznej czy siatkówce. Natomiast w dzieciństwie uczęszczałam do szkoły tańca na zajęcia taneczne. Do tej pory bardzo lubię tańczyć. 

Już wiem, że uczysz się w I Liceum Ogólnokstzałcącym. Jakie są Twoje plany na przyszłość? Czy masz już wybrany kierunek studiów?

Zgadza się, jednak moich planów na przyszłość nie jestem w stanie przedstawić. Uważam, że życie codziennie może przynieść nam coś nowego i zmienić się diametralnie. Jedynie, czego jestem pewna, to tego, że chcę się dalej kształcić i osiągać wysokie wyniki w nauce. 

Lubisz kontakt z naturą? 

Uwielbiam. Natura pozwala mi się wyciszyć i zebrać myśli. A patrząc na to, że moją pasją jest jeździectwo, kontakt z naturą jest nieunikniony. 

Jak zareagowali najbliżsi, kiedy dowiedzieli się, że otrzymałaś tytuł wicemiss?

Moi najbliżsi od początku mnie wspierali i kibicowali. Mimo, że ja nie spodziewałam się, że zajdę tak daleko i osiągnę tak wysoki tytuł, tak oni liczyli na wyższe miejsce na podium i większe docenienie.

Zostałaś II Wicemiss Warmii i Mazur 2018. To duży sukces otwierający drogę do kolejnych konkursów miss. Co teraz? jakie są Twoje plany na bliską i trochę dalszą przyszłość? 

Z pewnością pojadę na dalszy etap konkursu, gdzie postaram się, jak najlepiej zareprezentować nasz region, a co będzie dalej? Zobaczymy.

Myślisz o karierze modelki?

Myślę, że w życiu trzeba korzystać z okazji, a co ono mi przyniesie, to dopiero przekonam się w niedalekiej przyszłości. 

Jakie są Twoje największe marzenia?

Mam wiele marzeń i całe życie do ich spełniania.

Dziękuję Ci Ewelina bardzo za rozmowę i życzę sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym oraz doskonałych wyników podczas kolejnych konkursów piękności.

Rozmawiał: Marcin Mongiałło

 • Ewelina Maciaszek – najpiękniejsza elblążanka w konkursie Miss Warmii i Mazur 2018
 • Ewelina Maciaszek – najpiękniejsza elblążanka w konkursie Miss Warmii i Mazur 2018
 • Ewelina Maciaszek – najpiękniejsza elblążanka w konkursie Miss Warmii i Mazur 2018
 • Ewelina Maciaszek – najpiękniejsza elblążanka w konkursie Miss Warmii i Mazur 2018
 • Ewelina Maciaszek – najpiękniejsza elblążanka w konkursie Miss Warmii i Mazur 2018
 • Ewelina Maciaszek – najpiękniejsza elblążanka w konkursie Miss Warmii i Mazur 2018
 • Ewelina Maciaszek – najpiękniejsza elblążanka w konkursie Miss Warmii i Mazur 2018
ilość zdjęć 7 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

 • 3
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.