› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Firma z Bydgoszczy zbuduje plac zabaw przy ul. Dalekiej i Peryferyjnej

› bieżące ponad rok temu    18.12.2014
Paweł Makowski
komentarzy 3 ocen 6 / 100%
A A A

Wygląda na to, że w przyszłym roku dzieci, mieszkające przy ul. Dalekiej i Peryferyjnej, będą mogły bawić się na swoim długo wyczekiwanym placu zabaw. Zadba o to firma z Bydgoszczy, która złożyła najkorzystniejszą ofertę na realizację inwestycji z zadania, które w ubiegłorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego zdobyło blisko 350 głosów poparcia.

Swoje oferty w sprawie realizacji zadania z Budżetu Obywatelskiego 2014 złożyły dwie firmy:
Educarium Sp. z. o. o. z Bydgoszczy i SATERNUS DISTRIBUTION Sp. z. o. o., sp. k. z Chorzowa. Ostatecznie jednak to bydgoska firma została wytypowana jako ta, która ma realizować prace, przewidziane w projekcie "Opracowanie dokumentacji projektowej oraz dostawa i montaż urządzeń zabawowych dla zadania inwestycyjnego pn. >>Budowa placu zabaw dla dzieci ul. Daleka i ul. Peryferyjna w Elblągu<<".

Przypomnijmy, że  firma Educarium będzie musiała wykonać m. in.: opracowanie dokumentacji
projektowo-kosztorysowej zagospodarowania terenu dla realizowanego zadania inwestycyjnego (w tym np. wykonanie kosztorysu inwestorskiego czy opracowanie specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót), dostawę i montaż wyposażenia placu zabaw (z wyjątkiem urządzenia zabawowego-kostki do ćwiczeń dla młodzieży).

Do zadań firmy Educarium należeć będzie również wykonanie i montaż stosownych tablic: informacyjnej i oraz regulaminu użytkowania placu. Aby określić ogólny zakres niezbędnych działań, pracownicy firmy muszą przeprowadzić wizję w terenie. Zamówienia udzielono na początku grudnia. Wymagane było również uiszczenie przez firmę wadium w wysokości 1,5 tys. zł. Wartość zamówienia szacuje się na kwotę ponad 55 tys. zł.

ilość zdjęć 12 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (3)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ninja
ponad rok temu ocena: 33%  3
Śmiechu warty jest ten plac zabaw. Bujawka, zjeżdżalnia, samochodzik do którego wejdzie tylko mysz. Budżet wynosił 80000tys. zł. Wydali na to max 20000zł. Ciekawe gdzie reszta kasy i kto ją wziął. ŚMIESZNE!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz 1 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sad
ponad rok temu ocena: 33%  2
A może elbląska firma się żadna nie zgłosiła?
odpowiedz oceń komentarz 1 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ E-g
ponad rok temu ocena: 25%  1
Dlaczego nie robi tego elbląska firma?Urzędasy powinni zlecic takie cos bezrobotnym z Elbląga.Mowie o UM i PUP za których płacimy my-podatnicy
odpowiedz oceń komentarz 1 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.