› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Gry erotyczne pomysłem na nudę w sypialni

› bieżące 2 miesiące temu    28.07.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gry erotyczne pomysłem na nudę w sypialni

Sypialnia nie musi być miejscem wyłącznie do realizacji pragnień i dzielenia się pożądaniem w schematyczny sposób. Inspiracji na rozbudzenie namiętności jest całe mnóstwo, ale co zrobić w sytuacji, gdy poszukuje się czegoś naprawdę pasjonującego? Znudzonym rutyną kochankom, z pomocą przychodzą gry erotyczne. Rozbudzają ukryte pragnienia, pozwalają lepiej poznać ciało partnera i zamienić chwile w sypialni w oryginalne wyzwania. Producenci wykazują się coraz większą pomysłowością, stąd istnieją gry oparte na kartach, kostkach, planszach, przy czym często są do nich dołączane pobudzające wyobraźnię gadżety.

Urozmaicenie życia w łóżku poprzez realizowanie wyzwań z gry erotycznej

W dni, gdy wyjątkowo mocno brakuje inspiracji na intymne spędzenie czasu, warto sięgnąć po zestaw erotyczny z planszą i kartami. Takiego rodzaju gry erotyczne dla par są angażujące i wymagają uruchomienia wyobraźni, jednocześnie naprowadzając delikatnie kochanków na drogę prowadzącą do większego podniecenia. W celu przedłużenia rozkoszy plansze są dwustronne. Pierwsza skupia się na grze wstępnej i subtelnym dotykaniu się, całowaniu przez partnerów, zaś druga jest wypełniona pomysłami na intensywne pieszczoty, prowadzące do stosunku. Osoba, która wygrywa, w nagrodę zyskuje możliwość określenia warunków dalszej części nocy. Gra stopniowo buduje podniecenie, nagradzając wstrzymanie się od natychmiastowego seksu i poświęcenie czasu na pieszczoty, gdyż długo oczekiwane spełnienie staje się wtedy olbrzymim przeżyciem.

Karty i kostki z licznymi pomysłami na ciekawe pozycje seksualne

Kolejną grupą gier, cieszącą się ogromnym zainteresowaniem, są zestawy zawierające karty i kostki. Zabawa polega na rzucaniu kośćmi lub wybieraniu kart ze stosu, co łącznie tworzy kompletne zadanie do wykonania dla pary. Takiego typu gra erotyczna skupia się na inspirowaniu i podniecaniu. Zasady opierają się na losowaniu czynności do wykonania, części ciała i miejsca, co sprawia, że zadania są trafione i niepowtarzalne. Można je potraktować jako grę wstępną, a także używać do wprowadzania odrobiny pikanterii i szaleństwa podczas całej nocy. Większość pozycji jest mniej znana, można trafić nawet na dość wymagające i zmuszające do zmienienia nawyku. Dzięki temu życie łóżkowe zostaje wzbogacone o nowe elementy. Celem gry jest budzenie wyobraźni i podsuwanie pomysłów na pasjonujące pieszczoty, co wprowadza do łóżka nową energię i namiętność.

Stymulujące dodatki, pozwalające na zbudowanie podniecenia

Do najbardziej złożonych zestawów producenci dołączają gadżety potrzebne do realizacji wyzwań. Dzięki temu nie ma potrzeby nic dokupywać i już po otworzeniu pudełka można rozpocząć zabawę. Małe wibratory i masażery wpływają na nastrój partnerki, budując nastrój oczekiwania. Nie zapomniano również o Panach – dla nich w sex grach przygotowano pierścienie na penisa. Pomysłowym elementem są opaski na oczy, które pomagają w skupieniu się na bodźcach i czerpaniu przyjemności z dotyku. W połączeniu z wyzwaniami, oferowanymi przez gry, dodatki mogą posłużyć jako doskonała droga do osiągnięcia orgazmu. Rozbudzają pragnienia i rozgrzewają partnerów do dalszych pieszczot, a dzięki mnogości pomysłów w grach, można być pewnym, że dla stymulujących elementów nie zabraknie zastosowań. W niektórych kompletach zostały umieszczone również akcesoria takie jak kajdanki, ułatwiające spełnienie swoich zachcianek osobie, która wygrała rozgrywkę.

Dominacja, czyli wykorzystanie w grach gadżetów BDSM

Kochankowie uwielbiający eksperymentować, z pewnością zainteresują się zestawami przeznaczonymi do dominacji, czyli gry w zniewalanie i spełnianie pragnień osoby. Zabawy erotyczne w stylu BDSM zawierają elementy przeznaczone do unieruchamiania i tortur. Sznur i kajdanki pozwalają na bezproblemowe skrępowanie partnera lub partnerki, a opaska sprawia, że zmysły stają się niesamowicie wyostrzone i wrażliwe na doznania. Knebel umieszczony w ustach prowadzi do tego, że uległy partner poddaje się jeszcze bardziej. Dla miłośników mocniejszych wrażeń dołączono także pejcz oraz packę. Do delikatnego kuszenia i zwodzenia przeznaczono łagodne piórko, mogące posłużyć do łaskotania. W zestawie znajdują się również karty ze wskazówkami, jak wykorzystać gadżety. Dzięki temu można czerpać za pomocą zestawu pełnię doznań i rozbudzić w sypialni zapomnianą namiętność.

Gry erotyczne okazują się dobrym rozwiązaniem na brak pomysłów w sypialni. Gotowe do zastosowania inspiracje sprawiają, że kochankowie otwierają się na nowe doznania i puszczają wodze fantazji. To ekscytujący sposób na pobudzenie podczas gry wstępnej, a nawet do urozmaicenia pozycji seksualnych. Ciekawe karty i wyzwania podsuwają coraz to kolejne ciekawe sposoby na pogłębienie łóżkowej relacji i przedłużenie rozkoszy. W połączeniu z intymnymi dodatkami potrafią rozpalić w kochankach ogień rozkoszy i wpłynąć na intensywność orgazmów.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.