› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Hiszpańska mucha i inne afrodyzjaki: odkryj ich moc!

› bieżące 7 miesięcy temu    7.04.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Hiszpańska mucha i inne afrodyzjaki: odkryj ich moc!

Afrodyzjaki stosowane były przez ludzi od wieków. Już w starożytnym Rzymie za afrodyzjak uważano m.in. kolendrę. W starożytnym Egipcie stosowano mandragorę, a w starożytnej Grecji werbenę. Głównym celem wspomnianych substancji było zwiększenie popędu płciowego. Spore zainteresowanie afrodyzjakami istnieje również współcześnie. Do jednego z najbardziej znanych zaliczyć można hiszpańską muchę. W poniższym tekście sprawdzamy, dlaczego hiszpańska mucha jest tak popularna i co kryje się za jej skutecznością.

Pochodzenie hiszpańskiej muchy

Prawdopodobnie zaraz po usłyszeniu nazwy pojawiły się pewne pytania. Czym jest hiszpańska mucha? Czy faktycznie zyskuje się ją z much? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości. Hiszpańska mucha wbrew swojej nazwie wcale nie pochodzi od muchy. Jest to substancja, która pozyskiwana jest od chrząszcza lytta vesicatoria (pryszczel lekarski). Owad ten w celu obrony przed drapieżnikami wytwarza substancję, nazywaną kantarydyną, która stosowana była jako afrodyzjak. To właśnie z tego hiszpańska mucha jest najbardziej znana. Poprzez stosowanie hiszpańskiej muchy dochodzi do pobudzenia narządów płciowych człowieka. W efekcie stają się one nieco przekrwione, co sprawia, że doznania są jeszcze silniejsze, a także rośnie popęd płciowy. Dzięki temu hiszpańska mucha jest jednym z najchętniej wybieranych afrodyzjaków o korzystnym wpływie na życie seksualne.

Dla kogo hiszpańska mucha?

Pozostaje jednak kwestia tego, u kogo hiszpańska mucha sprawdzi się najlepiej oraz czy każdy może skorzystać, z potencjału tego afrodyzjaku? Hiszpańska mucha to afrodyzjak, który sprawdzi się zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. U kobiet zwiększy popęd seksualny, natomiast u mężczyzn podtrzyma erekcję. Dzięki temu afrodyzjakowi temperatura w sypialni stanie się zdecydowanie gorętsza. Wasze ciała staną się jeszcze bardziej spragnione nowych doznań. Jednocześnie każdy dotyk będzie odczuwalny w nowy, podniecający sposób. To natomiast zwiększy apetyt na seks i odczuwalną przyjemność.

Skuteczność i bezpieczeństwo hiszpańskiej muchy

Poza zastosowaniem jako afrodyzjak, hiszpańska mucha była stosowana również jako trucizna. W związku z tym mogą pojawić się wątpliwości czy substancja ta na pewno jest bezpieczna? Okazuje się, że tak. Hiszpańska mucha może mieć bowiem negatywne działanie jedynie w bardzo dużych dawkach, przy czym oznacza to, że wymagałoby to spożycia kilkudziesięciu opakowań hiszpańskiej muchy w bardzo krótkim czasie. Stosowanie substancji dostępnych na rynku, w przypadku których stężenie jest specjalnie opracowane, jest zatem w pełni bezpieczne.

Inne afrodyzjaki

Poza najbardziej znaną hiszpańską muchą sklepy oferują również inne afrodyzjaki, zapewniające zwiększone pobudzenie i lepsze doznania seksualne. Ich zadaniem jest poprawienie nastroju, a także pobudzenie krążenia krwi i lepsze ukrwienie narządów płciowych. W niektórych afrodyzjakach znajdują się m.in. substancje, które wspierają wydzielanie tak zwanych hormonów szczęścia, czyli endorfin. Dzięki nim uzyskać można efekt podobny do odczucia, które pojawia się przy seksualnym podnieceniu. Afrodyzjaki potrafią skutecznie oddziaływać na libido, a przez to zwiększają napięcie seksualne. Niektóre z nich wykorzystywane są w kuchni. Do afrodyzjaków zalicza się m.in. niektóre przyprawy, które dodane do potraw potrafią wspomóc kondycję seksualną zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, zwiększyć ich witalność oraz sprawność, także w sypialni.

Afrodyzjaki są zatem substancjami wartymi wypróbowania, które pomogą Tobie oraz partnerce lub partnerowi zyskać jeszcze większą przyjemność i radość z życia seksualnego.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.