› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Internetowy portal randkowy – jaki wybrać

› bieżące 18 dni temu    13.01.2023
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Internetowy portal randkowy – jaki wybrać

Początek XXI wieku nieustannie funduje nam różnego rodzaju niespodzianki. Niestety nie do końca są to miłe rzeczy, które będziemy kiedyś wspominać z uśmiechem na ustach i ciepłem w sercu. Czasem lepiej nawet nie sprawdzać najświeższych informacji, które tylko wzmagają niepokój i brak poczucia bezpieczeństwa. Jedyną rzeczą, która niezmiennie od zarania dziejów poprawia samopoczucie i zapewnia stabilizację, są relacje międzyludzkie. A zwłaszcza te z wyboru – przyjacielskie i romantyczne.

W utrzymywaniu kontaktów ze znajomymi pomagają nam serwisy społecznościowe i komunikatory. Dają nam one możliwość pozostania w stałym kontakcie z bliskimi znajomymi i, co najważniejsze, ułatwiają organizację spotkań. Jeśli chodzi o relacje romantyczne i „około romantyczne”, to tutaj nieodzowną rolę odgrywają portale randkowe. Jednak nowicjusze w tej dziedzinie mogą na początku poczuć się trochę zagubieni. Ogromna liczba portali, które zachęcają do darmowej rejestracji, może wydać się przytłaczająca, a wybór tego właściwego niezwykle trudny.

Wystarczy jednak zachować spokój i zimną krew, nie robić niczego pochopnie i nie wyrazić zgody na pobieranie comiesięcznej, bliżej nieokreślonej kwoty ze swojego konta. Już po krótkim rozeznaniu, zorientujesz się, że portale skupiają się albo na znalezieniu miłości (niezależnie od preferencji seksualnych – mimo wszystko żyjemy w XXI wieku) albo na znajomościach bez zobowiązań, flircie i seks randkach. Tutaj musisz się zastanowić, na czym Ci zależy i czego oczekujesz od portalu randkowego. Oczywiście nie jest to stałe kryterium – są etapy w życiu każdego z nas, gdy poważny związek jest ostatnią rzeczą, o której marzymy. Decyzja należy do Ciebie.

Jeśli zależy Ci na znalezieniu osoby, która gorliwie wyznaje tę samą wiarę, kocha tak samo zwierzęta, trenuje ten sam sport, lubi tak samo czytać książki, mieszka w tym samym mieście, też jest po rozwodzie, też ma dzieci, jest w podobnym wieku albo stawia karierę na pierwszym miejscu – tak samo jak Ty, to też nie jest problem. W ostatnich latach powstało tak wiele portali randkowych skierowanych do konkretnych grup ludzi, że z łatwością możesz wybrać ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Chodzi tutaj zarówno o te serwisy, które oferują znalezienie drugiej połówki, jak i te, które skupiają się na przelotnych znajomościach. Jak to mówią – do wyboru, do koloru. Są w Internecie miejsca, w których nikt nie będzie Cię oceniał, a wręcz odwrotnie – znajdziesz tam osoby, takie jak Ty, a co więcej, nawiążesz z nimi relacje.

Gdy już znajdziesz portal, który najbardziej odpowiada Twoim zamiarom (pamiętaj, aby być szczerym wobec siebie), postaraj się zachować autentyczność. Owszem, każdy chce się pokazać w jak najkorzystniejszym świetle, ale nie kreuj idealnej, nieistniejącej osoby. Niezależnie od rodzaju relacji, nikt nie chce rozczarować się na pierwszej randce i nie jest ważne, czy z założenia ma to być jednocześnie ostatnie spotkanie, czy pierwsze z wielu. Traktuj ludzi zarówno w realnym świecie, jak i randek w sieci dokładnie tak samo, jak chcesz, żeby Ciebie traktowali. I ciesz się pełnią możliwości, którą dają portale randkowe!

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.