› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Jak dbać o urodę, nie tracąc czasu?

› poradnik ponad rok temu    4.09.2018
Informacja prasowa
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
Jak dbać o urodę, nie tracąc czasu?

Kobiety lubią być piękne - trudno temu zaprzeczyć. To dlatego każdy ranek to cały rytuał: kąpiel, układanie fryzury, makijaż... Jak zadbać o urodę, a równocześnie nie tracić tyle czasu?

Sprytne kosmetyki

Każda czynność zajmuje określoną ilość czasu. A gdyby tak wykonywać dwie na raz - w jednym czasie? To możliwe, dzięki wyborze kosmetyków typu 2 w 1! Nie wszystkie są dobrym wyjściem, bo często ich wielofunkcyjność odbija się na jakości. Zdecydowanie polecamy jednak stosowanie żeli do mycia z olejkami lub balsamów pod prysznic. Nie tylko myją, ale również nawilżają i odżywiają ciało. Dzięki ich podwójnemu działaniu nie będziesz musiała tracić już cennych minut na wklepywanie balsamów do ciała.

Kosmetykiem, który powinien znaleźć się w każdej łazience, jest też suchy szampon. Nie stosuj go jednak na co dzień - trzymaj go na wypadek awaryjnej sytuacji, gdy naprawdę te kilkanaście minut przeznaczonych na mycie i suszenie włosów będzie na wagę złota!

Umawianie wizyt u urodowych ekspertów online

Na pewno nie raz i nie dwa traciłaś czas (i nerwy) podczas prób umówienia wizyty u kosmetyczki czy fryzjera. A to brak wolnych terminów w ciągu tego tygodnia, a to ulubiona ekspertka na urlopie, a to zerwało się połączenie i musiałaś cały proces zaczynać od nowa. A gdy już udało się umówić... Na tę samą godzinę przyszła inna klientka. Jeśli chociaż jeden z tych problemów dotyczy Ciebie, czym prędzej zajrzyj na Moment.pl. Na portalu znajdziesz specjalistów całej branży hair&beauty, a wizytę umówisz online.

Lakier hybrydowy zamiast zwykłego

Paznokcie odgrywają bardzo ważną rolę dla kobiet kochających bycie piękną. Jednak manicure to niemały nakład czasu; dokładnie pomalowanie paznokci i ich wyschnięcie to jedna kwestia, ale drugą jest krótka trwałość zabiegu. Aby paznokcie urzekały swą urodą, malowanie trzeba powtarzać co kilka dni! Zamiast tego możesz zainwestować w sprzęt do manicure'u hybrydowego. A jeszcze większą oszczędnością czasu będzie profesjonalne założenie hybryd - lakier na pewno wytrzyma o wiele dłużej, aż do 4 tygodni!

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Ola
ponad rok temu ocena: 0%  1
Sprytne! I bardzo dobrze, w końcu umawianie się na wizyty będzie szybsze!
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.