› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Jak szybko wysłać paczkę w Elblągu?

› bieżące 10 miesięcy temu    22.07.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Jak szybko wysłać paczkę w Elblągu?

Chcesz nadać paczkę kurierską w Elblągu i zależy Ci na czasie? W przesyłce znajdą się dokumenty, które muszą trafić do odbiorcy w ciągu dwóch dni, a może spieszysz się z wysyłką prezentu urodzinowego do bliskiej osoby? Nadanie paczki można przyspieszyć bez względu na to, jak jest duża i ile waży. Wystarczy skorzystać z usługi DPD Pickup.

DPD Pickup – jak nadać paczkę?

Zamówienie kuriera, który odbierze przesyłkę z domu, jest wygodne, ale często przedłuża procedurę nadania. Kurier zjawia się po paczkę zwykle następnego dnia roboczego i co prawda w niektórych przypadkach nie stanowi to problemu, ale kiedy zależy Ci na czasie, lepiej nadać paczkę samodzielnie w punkcie nadań DPD Pickup w Elblągu. Usługa DPD Pickup obejmuje 3 różne metody nadania i doręczenia:

  • nadanie w punkcie i doręczenie do punktu;
  • nadanie w punkcie i doręczenie pod wskazany adres;
  • odbiór przez kuriera i doręczenie do punktu.

Wybór konkretnej metody zależy od Twoich preferencji, ale jeśli szczególnie zależy Ci na czasie, warto zdecydować się na pierwszą lub drugą opcję. W przypadku nadania i odbioru w punkcie możesz wysłać koperty z dokumentami i paczki o wadze do 20 kg..

Firma DPD ma w Polsce ponad 2400 punktów nadań i odbiorów, a najbliższy punkt DPD w Elblągu z pewnością masz tuż za rogiem lub „po drodze” do pracy czy na uczelnię. Taka bliskość placówki sprawi, że łatwo dostarczysz tam przesyłkę wtedy, kiedy będzie to dla Ciebie wygodne. Możesz zanieść ją do punktu przed pracą, po pracy, w drodze na zakupy czy przed odebraniem dziecka ze szkoły.

Jak szybko nadać paczkę?

Przesyłkę kurierską możesz nadać wtedy, kiedy to dla Ciebie najwygodniejsze. Szybko i wygodnie nadasz przesyłkę za pośrednictwem serwisu Furgonetka “wprost ze swojego fotela”. Wystarczy tylko zarejestrować się na platformie usług kurierskich i wypełnić formularz. W formularzu zaznaczysz opcję „Dostarczę przesyłkę do punktu”, a następnie wybierzesz z mapy interesującą Cię placówkę. Cały proces nadania zajmie dosłownie 3 minuty, a przesyłkę opłacisz wygodnie przez internet. Później wystarczy już tylko zanieść gotową paczkę do wybranego punktu DPD Pickup w Elblągu i przekazać ją pracownikowi placówki. Ta metoda pozwala Ci nie tylko oszczędzać czas, ale też pieniądze. Nadanie przez serwis Furgonetka jest tanie i bardzo łatwe. Wybór opcji nadania w punkcie kosztuje mniej niż zamówienie kuriera do domu, dlatego, że eliminuje koszty tzw. ostatniej mili – odległości, jaką musi pokonać kurier odbierający przesyłkę. W każdej chwili możesz też śledzić nadaną paczkę za pośrednictwem specjalnej aplikacji i dowiedzieć się, na jakim etapie podróży się znajduje.

Nadaj paczkę wygodnie – zarejestruj się w serwisie https://furgonetka.pl

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.