› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Jak wybrać dobry salon manicure?

› poradnik 11 miesięcy temu    16.10.2020
Informacja prasowa
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Jak wybrać dobry salon manicure?

Dłonie to bardzo często nasza wizytówka, zaraz po zadbanym ubraniu i pogodnym wyrazie twarzy. Nie jest więc niczym dziwnym że chcemy aby wyglądały jak najlepiej i chętnie oddajemy się w ręce profesjonalnych stylistek paznokci. Jak jednak wybrać salon, który faktycznie będzie w stanie "zrobić nas na bóstwo"? Na co zwrócić uwagę i o czym pamiętać, aby trafić w ręce naprawdę dobrego specjalisty?

 1. Profesjonalizm i podejście do klienta
 2. Higiena w salonie manicure
 3. Jakość wykonywanej usługi

Profesjonalizm i podejście do klienta

Jeżeli zależy nam na znalezieniu stylisty paznokci lub całego salonu, do którego będziemy mogły regularnie wracać, warto jest zwrócić uwagę na podejście do klienta oraz profesjonalizm upatrzonego przez nas miejsca. Jeżeli widzimy, że stylistka umawia zbyt dużą liczbę klientów, niż jest w stanie obsłużyć w komfortowych warunkach, nie posiada żadnego wykształcenia w tym zakresie ani nie może pochwalić się żadnymi ciekawymi projektami to zwykle znak, że warto odpuścić. Pamiętajmy że zadbane dłonie to w wielu przypadkach nasza wizytówka, w związku z czym warto czasem przejść się do bardziej oddalonego czy droższego salonu, ale wyjść z niego zadowolonym i z pięknymi paznokciami.

Higiena w salonie manicure

Kolejną bardzo istotną kwestią jest higiena. Każdy kto kiedykolwiek zrobił ze swoimi paznokciami coś więcej, niż tylko spiłowanie czy obcięcie wie, że czasem zdarza nam się skaleczyć przy wycinaniu skórek lub wykonywaniu innych zabiegów z użyciem ostrego narzędzia. Oczywiście profesjonalnej stylistce paznokci takie sytuacje zdarzają się zdecydowanie rzadziej, niemniej jednak czasem również mają miejsce. Właśnie z tego względu powinniśmy przywiązywać szczególną uwagę do poziomu higieny, jaki jest utrzymany w salonie. Wszystkie narzędzia powinny być poddane sterylizacji w naszej obecności, zanim stylistka zacznie pracować z naszymi paznokciami. Jest to bardzo ważne ponieważ od czystości zależy nasze zdrowie, jak i sam efekt końcowy stylizacji.

Jakość wykonywanej usługi

Jeżeli chcemy osiągnąć rewelacyjny efekt, musimy oddać się w ręce manicurzystki która nie tylko posiada wiedzę, ale również pracuje z dobrymi produktami. To właśnie dzięki nim paznokcie w Krakowie będą wyglądać pięknie i przede wszystkim pozostaną zdrowe i zadbane. Jeżeli widzimy że upatrzony przez nas salon pracuje na słabych zamiennikach co lepszych marek, a efekt pracy stylistki nie utrzymuje się zbyt długo na dłoniach, warto jest rozejrzeć się za innym salonem manicure.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Kamila
10 miesięcy temu 1
Dobry salon kosmetyczny to taki który ma przede wszystkim dobry jakościowo sprzęt, oraz dobre jakościowo produkty najlepiej z profesjonalnej linii kosmetyków a nie coś czego używają ludzie na co dzień. Ostatnio kupiłam taki produkt dla profesjonalistów w hurtowni kosmetycznej i powiem wam że nie ma porównania
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.