› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 09.2019

Jak wybrać klinikę ginekologiczną?

› poradnik 7 miesięcy temu    6.05.2020
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Jak wybrać klinikę ginekologiczną?

Wybór kliniki ginekologicznej nie jest łatwy. Kobiety chcą mieć pewność, że lekarz, który będzie się zajmował sprawami intymnymi, ma nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale również odpowiednie podejście do pacjentek.

 1. Popularne zabiegi w klinice ginekologii plastycznej
 2. Którą klinikę wybrać?
 3. Pełna oferta zabiegów

Trzeba również pamiętać, że przez kontakt ze źle wybranym lekarzem wiele pań całkowicie rezygnuje z chirurgii intymnej lub innych zabiegów, którym chciały się poddać w celu odzyskania naturalnego piękna.

Popularne zabiegi w klinice ginekologii plastycznej

Oferta nowoczesnej kliniki ginekologii plastycznej i rekonstrukcyjnej jest bardzo rozbudowana, dzięki czemu panie mogą skorzystać z usług związanych z chirurgią intymną, modelowania sylwetki oraz nieinwazyjnych zabiegów intymnych. Najpopularniejsze z nich to przede wszystkim:

 • laser HIFU - pozwala wykorzystać ultradźwięki do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu,
 • waginoplastyka - obejmuje między innymi zwężenie pochwy. Polecana jest kobietom, które urodziły kilkoro dzieci,
 • labioplastyka - pozwala zmodyfikować kształt warg sromowych (mniejszych oraz większych).

Którą klinikę wybrać?

W celu wybrania idealnej kliniki ginekologii warto sprawdzić kilka rzeczy. Najważniejsze są oczywiście opinie pań, które skorzystały z zabiegów. Należy również upewnić się, że wybrana placówka dysponuje nowoczesnym sprzętem oraz zatrudnia doświadczonych specjalistów. Dzięki temu będzie mogła przeprowadzić nawet najbardziej skomplikowane zabiegi bez narażania zdrowia pacjentek. Nie musisz jednak tracić czasu na porównywanie ofert różnych klinik, gdyż możesz zacząć od zapoznania się z usługami jednej z najpopularniejszych placówek w Polsce. Chodzi o klinikę https://medifem.pl/, która specjalizuje się w ginekologii rekonstrukcyjnej oraz plastycznej i każdego dnia pomaga kobietom w różnym wieku. Klinika ginekologiczna działa od ponad 10 lat, a najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu i wysokiego doświadczenia pracujących w niej lekarzy jest fakt, że zajmują się oni również szkoleniem innych ginekologów. Oprócz zabiegów związanych z ginekologią klinika oferuje również inne usługi, dzięki którym każda kobieta może zacząć się w końcu cieszyć idealnym ciałem.

Są to między innymi zabiegi powiększania oraz pomniejszania piersi, liposukcja i abdominoplastyka. Każdy zabieg poprzedzony jest badaniami i szczegółową konsultacją z doświadczonym lekarzem. Dzięki temu wszystkie kobiety, które zdecydowały się na skorzystanie z usług kliniki, mogą liczyć na efekty zgodne ze swoimi oczekiwaniami. Oprócz profesjonalnej opieki (lekarskiej, jak i położniczej), klinika zapewnia również bardzo komfortowe warunki i spokojną atmosferę. Pomaga to obniżyć stres, który towarzyszy przygotowaniom do zabiegów ginekologii plastycznej oraz rekonstrukcyjnej. Placówka gwarantuje wysoki poziom dyskrecji, a pacjentki mogą korzystać z dwuosobowych pokojów o wysokim standardzie.

Pełna oferta zabiegów

W celu poznania szczegółowej oferty popularnej kliniki warto zajrzeć na jej stronę internetową. Można tam znaleźć opisy takich zabiegów jak plastyka brzucha, liposukcja wzgórka łonowego, laserowa terapia pochwy i wielu innych usług. W przypadki dodatkowych pytań najlepiej skontaktować się z przedstawicielem kliniki, który udzieli niezbędnego wsparcia i w razie zainteresowania ofertą będzie mógł umówić wizytę. Dzięki temu wszystkie pacjentki mogą uzyskać profesjonalną pomoc w doborze idealnych zabiegów, które najlepiej sprawdzą się w ich przypadku.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.