› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Jak zrobić zakupy w sklepie Google Play bez karty płatniczej? Karta Google Play

miesiąc temu    30.08.2022
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Jak zrobić zakupy w sklepie Google Play bez karty płatniczej? Karta Google Play

Jeszcze nie tak dawno temu zakupy w sklepie Google Play były niemożliwe do zrealizowania dla osób, które nie mają karty płatniczej. Choć sytuacja uległa zmianie, wciąż wiele młodych użytkowników platformy nie ma możliwości zapłaty za dane aplikacje. Z pomocą przychodzi karta Google Play.

Karta Google Play – jak można ją wykorzystać?

Kupując doładowanie Google Play, uzyskujemy dostęp do miliona aplikacji i gier dostępnych na platformie Google Play. W dodatku od niedawna serwis umożliwia także zakup wielu książek, filmów oraz muzyki. Karta Google Play pozwala nam nabyć wiele subskrypcji bez użycia tradycyjnej karty płatniczej. Dla osób, które jej nie mają, jest to najlepszy sposób do skorzystania ze sklepu Google Play.

Dotyczy to szczególnie młodych osób, które jeszcze nie mają swojego konta w banku oraz środków płatniczych. Dlatego doładowanie Google Play można potraktować jako elektroniczne kieszonkowe. Kiedy rodzice kupują dziecku kartę Google Play, dają mu możliwość skorzystania z serwisu, jednak pociecha będzie musiała racjonalnie korzystać z dostępnych na niej funduszy.

Niezawodny pomysł na prezent – karta Google Play

Doładowanie Google Play to nie tylko świetna opcja na kieszonkowe dla dziecka. Obecnie wiele osób korzysta z usług sklepu Google Play, dlatego zakup karty może być znakomitym pomysłem na prezent. Sprawdzi się zarówno jako główny upominek, jak i dopełnienie większego podarunku. Takie rozwiązanie będzie szczególnie dobre w przypadku zapalonych graczy, miłośników książek, melomanów oraz osób, które uwielbiają korzystać z różnorakich aplikacji, które działają w pełni jedynie po wcześniejszym opłaceniu.

Gdzie można kupić doładowanie Google Play?

Kartę Google Play można nabyć w wielu sklepach sieci takich jak Żabka, Pepco, Inmedio, Empik, czy Kolporter oraz wielu innych. Zwykle znajdują się przy kasie. Doładowanie Google Play można również zdobyć na stronie sklepu Google Play. Wystarczy opłacić zamówienie, a w ciągu kilku sekund na naszym mailu pojawi się karta Google Play z wybraną kwotą. Skoro o wysokości doładowania mowa, do dyspozycji mamy kilka nominałów, które powinny usatysfakcjonować każdego fana aplikacji. Karty mogą przyjmować wartości od 20 do nawet 200 zł.

Jak wykorzystać doładowanie Google Play?

Zarówno przy zakupie karty Google Play stacjonarnie, jak i online dostajemy kod. W przypadku pierwszej opcji doładowania znajduje się on na odwrocie blankietu pod zdrapką. Najpierw warto sprawdzić, czy kod ma 20 cyfr. Jeżeli jest inaczej, może to oznaczać, że zostaliśmy oszukani. Wtedy należy szybko zgłosić trefny produkt sprzedawcy. Z tego powodu najlepiej dokonywać zakupów w zaufanych i sprawdzonych miejscach, takich jak sklepy Żabka czy inne wcześniej wymienione placówki, jak i w witrynie platformy Google Play.

Realizacja kodu jest bardzo prosta i powinna zająć nam kilka minut. Wystarczy wejść na stronę sklepu Google Play lub do aplikacji na urządzeniu mobilnym, czyli smartfonie lub tablecie. W menu platformy znajdziemy opcję „Zrealizuj kod”. Po kliknięciu niej pojawia się pole, w którym należy wpisać otrzymany kod i gotowe.

Jak widać, karta Google Play to świetne rozwiązanie zarówno na prezent, jak i kieszonkowe dla najmłodszych. Dzięki niemu można korzystać z wielu możliwości, jakie daje platforma Google Play. To również sposób na dokonywanie bezpiecznych płatności. Jeśli jesteś użytkownikiem urządzeń z Androidem, nie wahaj się i skorzystaj z doładowania Google Play.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.