› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Jaka suknia ślubna będzie najlepsza?

› bieżące miesiąc temu    25.01.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Jaka suknia ślubna będzie najlepsza?

Wybierając suknię ślubną powinnyśmy kierować się przede wszystkim atutami i mankamentami naszej figury. Profesjonalnemu doradcy w salonie mody ślubnej wystarczy kilka spojrzeń na nasze ciało, aby odpowiednio ocenić w którym fasonie będziemy najlepiej wyglądały. Warto więc, pomimo naszych wyobrażeń, zdać się na opinię eksperta. Nie musimy finalnie kupować tego co nam doradzi, ale obiektywne spojrzenie osoby „znającej się na swoim fachu” pomoże nam w poszukiwaniach tej jedynej, wymarzonej sukni ślubnej. Często wobec siebie jesteśmy bardzo krytyczne, ale też zwyczajnie możemy nie wiedzieć jaki model sukni ślubnej może podkreślić nasze piękno i stworzyć idealną stylizację.

Czy istnieje coś takiego jak modna suknia ślubna?

Jak wszystkie sektory odzieżowe – również branża ślubna ma swoje trendy obowiązujące w danym sezonie. Moda zatacza koło i często znane już motywy oraz fasony się powtarzają, ale pojawiają się również zupełnie nowe interpretacje i pomysły projektantów. Warto śledzić co jest modne w obowiązującym sezonie, nie tylko wtedy gdy zależy nam na „byciu na topie”. Sezonowe dodatki potrafią nadać powiewu świeżości znanym klasykom (takim jak na przykład suknia ślubna princessa) lub odkryć coś zupełnie nieoczywistego. 

Jakie suknie ślubne są modne współcześnie?

Tak naprawdę nie ma jednoznacznej odpowiedzi jakie suknie ślubne są współcześnie najbardziej popularne. Zarówno klasyczna, rozkloszowana suknia z gorsetem, jak i zwiewna, subtelna suknia koronkowa znajdą swoje fanki. W zależności od tego czy chodzi o ślub kościelny czy cywilny – panie stawiają na bardziej lub mniej rozbudowane fasony. Suknie ślubne z odkrytymi plecami, wyraźnym dekoltem, w wersji mini lub z rozcięciem – to modele dla bardziej odważnych kobiet. Dla tych skromniejszych lepiej sprawdzą się zabudowane, koronkowe wersje, z dłuższym rękawkiem lub dodatkowym bolerkiem. Jeżeli chodzi o długość – możemy wybierać suknie ślubne Warszawa od tych najkrótszych z rozporkami do zupełnie długich, wręcz ciągnących się po ziemi. Większość sukni posiada zaznaczoną talię, nieraz tylko delikatnie, ale znajdziemy również suknie oversizowe, nie podkreślające kształtów. Jednym słowem – każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.