› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 09.2019

galeria zdjęć

wszystkie ›

Jesteś przedsiębiorczą kobietą? Weź udział w międzynarodowym projekcie CrossEUWBA!

› biznes ponad rok temu    1.07.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Jesteś przedsiębiorczą kobietą? Weź udział w międzynarodowym projekcie CrossEUWBA!

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza wszystkie kobiety biznesu – od początkujących „startuperek", po doświadczone inwestorki – do udziału w międzynarodowym projekcie CrossEUWBA.

Cross EU Women Business Angels (WBA) to międzynarodowy projekt wspierający przedsiębiorczość kobiet. W ramach program PARP zapewnia wsparcie merytoryczne i organizacyjne w kontaktach kobiet biznesu – tych które szukają inwestorek, z tymi które szukają dobrych pomysłów na nowy biznes.

Projekt realizowany jednocześnie w Polsce, Grecji, Hiszpanii, Niemczech i Słowacji ma za zadanie zachęcić doświadczone inwestorki, menedżerki i właścicielki firm do inwestowania w start-upy, w szczególności założone i prowadzone przez kobiety czy te których usługi/ produkty skierowanie są do kobiet. Projekt aktywizuje kobiety z pomysłami na biznes, pomagając w ich realizacji i rozwijaniu.

Jak to działa?

Projekt  zrzesza potencjalne „anioły biznesu" zainteresowane inwestowaniem w nowe pomysły i kobiece start-upy poszukujące źródeł dokapitalizowania swoich pomysłów. Obie grupy mają okazje spotkać się i nawiązać współpracę w trakcie organizowanych pitchingów. W międzyczasie prowadzone się szkolenia i warsztaty, zarówno dla potencjalnych inwestorek, jak i przedsiębiorczyń.

Organizatorzy zakładają, że realizacja projektu Cross przyczyni się do zwiększenia liczby prywatnych inwestorek inwestujących w startupy (WBA) oraz liczby kobiecych projektów gotowych do inwestycji.

Zobacz więcej...

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.