› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Już 7 października. Drogą żółtej muszelki z Nowego Dworu Gdańskiego do Niedźwiedzicy

› zapowiedzi ponad rok temu    6.10.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Już 7 października. Drogą żółtej muszelki z Nowego Dworu Gdańskiego do Niedźwiedzicy

Zapraszamy na, szóstą, ostatnią już w tym roku, wspólną wędrówkę. W sobotę 7 października 2017 (sobota) powędrujemy Pomorską Drogą św. Jakuba z Nowego Dworu Gdańskiego do Niedźwiedzicy. Zapraszamy wszystkich! Każdy z Was otrzyma bezpłatnie Paszport Pomorskiej Drogi Świętego Jakuba.

Kto wędrował z nami wcześniej i ma już Paszport, zabiera go oczywiście ze sobą. Spotykamy się na dworcu autobusowym w Elblągu, skąd o godz. 8.00 odjeżdżamy autobusem PKS do Nowego Dworu Gdańskiego. Można do nas dołączyć na dworcu autobusowym w Nowym Dworze Gdańskim, skąd ruszymy do Niedźwiedzicy o godz. 8.45.

Przed nami długa, bo 26 kilometrowa wędrówka. Damy radę - pójdziemy w spokojnym tempie i będziemy odpoczywać co kilka ilometrów :) Bierzemy ze sobą wygodne buty, coś do picia i do jedzenia, czapeczkę na głowę i sami jesteśmy odpowiedzialni za swoje bezpieczeństwo. Powędrujemy przez Żuławy, będzie trochę asfaltu. Czeka na nas kilka pięknych miejsc. Most "trzech kościołów". Malowniczy kościół pw. św. Jakuba w Tui. Bardzo interesujący cmentarz menonicki. Wędrówkę zakończymy w kościele pw. św. Jakuba w Niedźwiedzicy. Potem dojdziemy jeszcze do przystanku autobusowego w Dworkowie skąd pojedziemy do Elbląga. W Elblągu będziemy ok. godz. 19. 

W Niedźwiedzicy zakończymy tegoroczny cykl wędrówek Pomorską Drogą św. Jakuba. Każdy kto przejdzie Pomorską Drogą od Braniewa do Niedźwiedzicy otrzyma Brązową Odznakę Pomorskiej Drogi św. Jakuba! Czekamy na Was!

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.