› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Kilometry satysfakcji. Policjantka z Elbląga trzecia w ultramaratonie

› policja ponad rok temu    16.05.2017
Informacja prasowa
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Kilometry satysfakcji. Policjantka z Elbląga trzecia w ultramaratonie fot. nadesłane

GWiNT to ultramaraton organizowany na terenie trzech gmin, od których wziął swoją nazwę - Grodziska Wielkopolskiego, Wolsztyna i Nowego Tomyśla. Rozgrywany na trzech dystansach ultra - 55 km, 110 km i 100 mil czyli ponad 160 kilometrów. Ci najbardziej "zakręceni" wystartowali na 160 km, wśród nich elbląska policjantka – podkomisarz Beata Nienadowska, która w klasyfikacji kobiet zajęła III miejsce.

W dniu 12 maja br., dokładnie o godzinie 18. elbląska policjantka – podkomisarz Beata Nienadowska, wystartowała w ultramaratonie GWINT. Na mecie była dzień później, czyli po 24 godzinach 33 minutach i 24 sekundach. Zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji open kobiet.

- Na tym dystansie wystartowało około 80 osób, w tym 8 kobiet. Po drodze były tylko dwa tzw. "przepaki", gdzie można było zostawić nie więcej niż 2 kg swoich ubrań, napojów i odżywek. Po biegu był ból stóp i pleców, pęcherze, naciągnięcia mięśni ale i całe tony satysfakcji, że dałam radę, że nie zeszłam, że utrzymałam trzecie miejsce – mówi podkomisarz Beata Nienadowska.

Jak zapowiada to nie koniec zmagań. Jest to tylko etap przygotowań do kolejnego wyczynu. W lipcu chce pokonać 240 km w dolnośląskim Biegu 7 Szczytów. Zapowiada też udział w Elbląskiem Biegu Piekarczyka, który odbędzie się 4 czerwca. Wspólnie z drużyną będzie oczywiście reprezentować elbląską komendę.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 3
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ KAM
ponad rok temu 1
Brawo!!!
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.