› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Kobieta dźgnęła mężczyznę nożem

› policja miesiąc temu    28.01.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Kobieta dźgnęła mężczyznę nożem

W Kadynach kobieta dźgnęła nożem kuchennym, w okolice lewej strony klatki piersiowej mężczyznę, który doznał ciężkiego uszczerbku na zdrowiu i wymagał udzielenia mu w trybie pilnym pomocy medycznej.

Prokurator Okręgowy w Elblągu informuje, że w Prokuraturze Rejonowej w Elblągu toczy się postępowanie przygotowawcze w sprawie zaistniałego w dniu 18 grudnia 2020 roku w miejscowości Kadyny zdarzenia. Doszło do dźgnięcia nożem kuchennym w okolice lewej strony klatki piersiowej mężczyzny, w wyniku czego doznał on ciężkiego uszczerbku na zdrowiu i co wymagało udzielenia mu w trybie pilnym pomocy medycznej.

Z dokonanych w przedmiotowej sprawie wstępnych ustaleń faktycznych wynika, że do zdarzenia doszło w godzinach nocnych w jednym z mieszkań znajdujących się w Kadynach, gdzie zamieszkiwał pokrzywdzony wraz ze swoją partnerką.

W tym czasie dojść miało do awantury pomiędzy tymi osobami, w trakcie której partnerka pokrzywdzonego zadać mu miała cios nożem kuchennym w klatkę piersiową. Jak ustalono – w chwili zaistnienia – przedmiotowego zdarzenia sprawczyni wskazanego czynu znajdowała się pod wpływem alkoholu. Nadto w mieszkaniu, w którym doszło do zaistnienia wskazanego zdarzenia ujawniony został pistolet gazowy oraz jedna sztuka amunicji do niego

- informuje Prokurator Okręgowy w Elblągu

Ustaloną sprawczynię zatrzymali funkcjonariusze elbląskiej policji. Kobiecie przedstawione zostały zarzuty uderzenia nożem kuchennym w okolice lewej strony klatki piersiowej pokrzywdzonego czym spowodowała powstanie u niego obrażeń ciała stanowiących ciężki uszczerbek na zdrowiu oraz na posiadaniu bez wymaganego zezwolenia pistoletu gazowego oraz jednej sztuki amunicji do niego.

Za dopuszczenie się popełnienia zbrodni kwalifikowanej z art. 156 paragraf 1 pkt. 2 kk może być wymierzona podejrzanej surowa kara pozbawienia wolności w wymiarze od 3 do 15 lat pozbawienia wolności

 - wyjaśnia Prokurator Okręgowy w Elblągu

Wobec podejrzanej zastosowano na mocy postanowienia sądowego najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Aktualnie w sprawie realizowane są dalsze niezbędne czynności procesowe zmierzające do kompleksowego wyjaśnienia okoliczności zaistniałych zdarzeń. 

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.