› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

„Kobiety mafii” od 22 lutego w Kinie Światowid

› zapowiedzi 11 miesięcy temu    22.02.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
„Kobiety mafii” od 22 lutego w Kinie Światowid

Po „Pitbullu” i „Botoksie” pora na… „Kobiety mafii”. Patryk Vega powraca z nowym, kontrowersyjnym filmem. Premierowe seanse „Kobiet mafii” w Kinie Światowid od 22 lutego.

Po wyrzuceniu z policji, ABW składa funkcjonariuszce Beli (Olga Bołądź), propozycję „nie do odrzucenia”. Po specjalistycznym szkoleniu zostaje ona operatorem w Wydziale S i pod przykryciem zostaje umieszczona w grupie przestępczej. Ma rozpracować szlak przemytu narkotyków przez Grupę Mokotowską kierowaną przez Padrino (Bogusław Linda). Aby wykonać zadanie, Bela musi wkupić się w łaski zaufanych ludzi z zarządu mafii. Kobieta udając prostytutkę, zostaje kochanką Cienia (Sebastian Fabijański). Jej plan komplikuje się, gdy w intrygę zostaje wmieszana żona Cienia, Anka (Katarzyna Warnke).

„Kobiety mafii” są kolejnym odważnym filmem sensacyjnym, gdzie Vega przeplata humor ze scenami pościgów i strzelanin. Wnioskiem płynącym z tego filmu może okazać się to, że za czynami mężczyzn rządzących światem polskiej mafii, stoją gotowe na wszystko kobiety.

Reżyseria: Patryk Vega

Scenariusz: Olaf Olszewski i Patryk Vega

Obsada: Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Aleksandra Popławska, Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabijański, Bogusław Linda

Bilety na film można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30. Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres:kino@swiatowid.elblag.pl.

Agnieszka Pastuszka

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.