› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Koncert Zenona Martyniuka i inne atrakcje na Summer Amber Festival 2018 w Jantarze. Zobacz program!

› region 11 miesięcy temu    19.07.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
W ramach festiwalu odbędzie się konkurs Bursztynowa Miss Polski 2018,W ramach festiwalu odbędzie się konkurs Bursztynowa Miss Polski 2018, fot. konkurs w 2017 r. (materiały organizatora)

Summer Amber Festival 2018 to kolejna edycja imprezy, która odbywa się w polskich nadmorskich miejscowościach, przyciągając miłośników muzyki dance i disco polo. Wydarzenia, które towarzyszą festiwalowi zadowolą chyba wszystkich, gdyż program jest bardzo napięty i szeroki. Wstęp na wszystkie koncerty organizowane jest wolny!

Pierwsze koncerty odbędą się w Jantarze (gmina Stegna). 20 lipca (piątek) na scenie wystapią: Red Queen, Yugine, Diadem, Paulla oraz Zenon Martyniuk z zespołem Akcent. 21 lipca przed publicznością zgromadzoną na plaży w Jantarze (zejście 79-99a) wystąpią: Camasutra, Elixir, Markus P i Margaret.

To nie wszystko. Od godz. 10.00 zarówno 20, jak i 21 lipca na plaży odbywać się będą XX Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu. Zawodnicy wystartują w czterech kategoriach: dzieci, junior, senior oraz VIP. Przewidziano również największą patelnię plenerową w Polsce oraz różnorodne atrakcje dla dzieci. Musicie tam być!

Festiwalowi towarzyszyć będzie konkurs piękności Bursztynowa Miss Polski. Wyjścia konkursowe przewidziano zarówno w piątek i sobotę. Wyjście finałowe i ogłoszenie wyników odbędzie się 21 lipca (sobota) o godz. 22.00, natomiast na godz. 24.00 przewidziano pokaz sztucznych ogni.

Kolejne koncerty odbędą się 25 lipca (środa) w Jastarni. Tutaj od godz. 17.00 na scenie można będzie zobaczyć (i oczywiście posłuchać): The Brothers, Yugine, Red Queen, Freaky Boys, After Party i D-Boomb. 

1 sierpnia (środa) spotkamy się na kolejnym koncercie – tym razem w Krynicy Morskiej, gdzie wystąpią Sławomir, Yougine oraz Cristo Dance. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 18.30 koncertem American Boy. O godz. 19.30 przewidziane jest wejście na scenę dziewczyn biorących udział w konkursie Bursztynowa Miss Polski. O godz. 20.30 będziecie mogli usłyszeć Yugine. Na godz. 21.30 organizator przewidział finał konkursu Bursztynowa Miss Polski 2018, w tym rozdanie nagród dla jego laureatek. O godz. 22.10 na scenę wejdzie Cristo Dance. Dzień zakończy koncert Sławomira, który rozpocznie się o godz. 23.00. Koncerty odbędą się w porcie jachtowym nad Zalewem Wiślanym.

Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny!

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.