› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Kubek papierowy kontra plastikowy

› poradnik 2 miesiące temu    14.07.2020
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Kubek papierowy kontra plastikowy

Zastosowanie kubka jednorazowego jest dość oczywistą sprawą. Doskonałym zamiennikiem kubka plastikowego jest kubek papierowy, a to ze względu na swoją ekologiczność i łatwość recyklingu. Analizując dynamikę zamówień, obserwuje się trend wzrostowy na korzyść kubka wykonanego z papieru.  Jego wybór zależy od kilku zasadniczych czynników. Należą do nich:

 • Rodzaj serwowanego napoju
 • Możliwość dodatkowych funkcji kubka

Biorąc pod uwagę rodzaj serwowanego napoju mamy do dyspozycji różne pojemności kubka oraz różne trzy jego rodzaje. Do napojów zimnych sprawdzi się idealnie kubek jednościankowy, natomiast do napojów ciepłych i gorących świetnie pasują kubki dwuściankowe. Serwując gorącą kawę, herbatę do dyspozycji jest kubek dwuściankowy Sleev oraz termiczny. Czym różną się obydwa te kubki?

Kubek papierowy w wersji Sleev zawiera podwójną ściankę, którą tworzy papierowa owijka. Kubek termiczny posiada podwójną ściankę jednak pomiędzy jedną, a drugą ścianką znajduje się warstwa powietrza. W przypadku napojów bardzo gorących lepiej sprawdzi się kubek w wersji termicznej.

Dzięki dodatkowej warstwie powietrza powierzchnia dłoni izolowana jest od gorącego napoju. Zapewnia to wysoki komfort i wygodę użytkowania.

To co wyróżnia kubki papierowe dostępne w ofercie selglam.com to ich wytrzymałość, dzięki temu napój może stać w kubku przez kilka godzin bez ryzyka, że dno kubka ulegnie rozmoknięciu. Ponadto kubek papierowy można spersonalizować poprzez dowolny nadruk logo lub dowolnej grafiki. Personalizacja nadaje dodatkowych funkcji, chodzi tutaj głównie o funkcję marketingową, projekt kubka, zaprojektowany w sposób kreatywny może przyciągnąć uwagę. Kubek papierowy z logo firmy może stać się skuteczną formą reklamy, stosując taki zabieg możemy sprawić, że logo Twojej firmy będzie się przewijać w codziennym życiu.

Małe nakłady pozwalają na stworzenie małych partii kubka, dzięki temu można go spersonalizować pod konkretne wydarzenie. Małe pojemności kubka papierowego sprawdzą się doskonale pod degustacje i imprezy targowe.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.